Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή μου αρέσει πολύ μια μουν@ρ@ που παίζει στην ''Γενια των 592 ευρώ'' κάθομαι και το βλέπω μόνο και μόνο γι΄αυτήν. Αλλά επειδή η σειρά δεν παλεύεται, βλέπω πρώτα ένα επεισόδιο HIMYM και μετά η Γενιά των 592 ευρώ μου φαίνεται south park.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτά που διάβαζα εδώ περίμενα κι εγώ κανένα τρελό επεισόδιο. Σιγά ρε guys τα αίματα. Στα ίδια επίπεδα είναι.

 

Ρε συ, δεν το έχεις πάρει χαμπάρι ότι έχεις κόλλημα; Δεν έχει να κάνει πλέον με τη σειρά. Ότι επεισόδιο και να δεις, δε θα σου αρέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αστειευεσαι βέβαια.

 

Ναι. Αυτό που είπα για την γενιά των 592 ευρώ, για αστείο το είπα.

Το ότι δεν μου αρέσει όμως είναι αλήθεια

 

Ρε συ, δεν το έχεις πάρει χαμπάρι ότι έχεις κόλλημα; Δεν έχει να κάνει πλέον με τη σειρά. Ότι επεισόδιο και να δεις, δε θα σου αρέσει.

 

Μπορεί ρε φίλε να είμαι προκατειλημμένος, αλλά δεν με βοηθάει και η σειρά να ξεκολλήσω. Όταν ακούω αυτήν την Λίλυ να λέει ''Where is the poop robin'' θέλω να την βρω και να την σπάσω στο ξύλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια, κι εγώ δεν είμαι φαν της συγκεκριμένης ατάκας. Απλά την "ανέχομαι".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπου ειχαν ξεσκισει το legendary και το ειχαν κοψει. Αλλα ηταν γαματο που τωρα ηρθε απο τον τυπο απο το μουσειο βασισμενο και παλι στον μπαρνι

 

Επισης το chalenge accepted μου φανηκε καπως στην αρχη, οτι ξομεινανε απο legendarys, αλλα τελικα εχει πλακα

 

μολις ειδα το επισοδειο..............:-) φοβερο!!!!!!!!

 

that's story is legen.............hold on...........dary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγαλαν και το thumbs down γμτ :devil:

 

:lol: Αυτό σκέφτηκα και γω όταν το πόσταρε της προάλλες

 

---------- Προσθήκη στις 22:27 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 14:41 ----------

 

Πολύ καλό το 9. Ξεκίνησε δυνατά και όπως τα παλιά και γενικά δεν σταμάτησα να γελάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Two beavers are better than one!!!

Dah, dah-dah, dah-dah, ah-dah, dah-dah, dah

Two beavers are better than one, they're twice the fun

Ask anyone!!!!!

A second beaver can be second to none

Two beavers are better than one

 

Από τα καλύτερα τραγούδια έβερ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...