Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχεις πει τετοιο πραγμα ρε Kas? pfff :confused:

 

Εννοείται, 2.5 Men > HIMYM any day! Τώρα πια κανένα απο τα 2 δεν με ευχαριστεί πια, αλλά αν έχω να αποφασίσω (μιας και παίζουν την ίδια μέρα) σαφώς και θα δω το 2.5Μ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε αλλά στο τελευταίο επεισόδιο

ξεκίνησε κάτι σαν αντίστροφη μέτρηση που έδειχνε σε άσχετα σημεία αριθμούς οι οποίοι ξεκίνησαν από το 50 και έφτασαν στο 1 όπου και τελείωσε το επεισόδιο, με ενόχλησε πάρα πολύ και μου αποσπούσαν την προσοχή, αντί να προσπαθώ να δώ τη σειρά έψαχνα να δώ που θα έχουν κρύψει το επόμενο νούμερο, τι ήταν αυτό; γιατί έκαναν κάτι τέτοιο; για να μας αποσπάσουν την προσοχή; γιατί δεν νομίζω να ήταν τυχαίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε αλλά στο τελευταίο επεισόδιο

ξεκίνησε κάτι σαν αντίστροφη μέτρηση που έδειχνε σε άσχετα σημεία αριθμούς οι οποίοι ξεκίνησαν από το 50 και έφτασαν στο 1 όπου και τελείωσε το επεισόδιο, με ενόχλησε πάρα πολύ και μου αποσπούσαν την προσοχή, αντί να προσπαθώ να δώ τη σειρά έψαχνα να δώ που θα έχουν κρύψει το επόμενο νούμερο, τι ήταν αυτό; γιατί έκαναν κάτι τέτοιο; για να μας αποσπάσουν την προσοχή; γιατί δεν νομίζω να ήταν τυχαίο.

 

 

 

Δεν ηταν τυχαιο, αλλα εμενα μ'αρεσε :P Μερικά τα εχασα δυστυχώς.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν ηταν τυχαιο, αλλα εμενα μ'αρεσε :P Μερικά τα εχασα δυστυχώς.

 

 

Ωχ σοβαρά?? Είδες, αν το πρόσεχα ίσως να μου άρεσε λίγο περισσότερο σαν επ :P (Αυτά παθαίνεις όταν το βλέπεις live πφφφ)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζιζας Κράιστ, που το παρατηρήσατε ρε? Το ξανάβαλα να το δω και τα βρήκα κι εγώ. Καλή φάση, μ'αρέσουν κάτι τέτοια χωμένα σε ταινίες και σειρές.

Προφανώς μετρούσαν αντίστροφα μέχρι τον θάνατο του πατέρα του Μάρσαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται, 2.5 Men > HIMYM any day! Τώρα πια κανένα απο τα 2 δεν με ευχαριστεί πια, αλλά αν έχω να αποφασίσω (μιας και παίζουν την ίδια μέρα) σαφώς και θα δω το 2.5Μ :-)

 

Pfff. Και any day...? To Two and a Half Men ειναι α θ λ ι ο. Το εχω πετυχει αρκετες φορες και δεν μπορουσα να δω ουτε 2 λεπτα. Δεν ξερω ισως ειναι που μου την σπαει ο Sheen αλλα και παλι η σειρα ειναι πολυ κατω του μετριου. Απορω πως υπαρχουν και fun αυτης της σειρας... :blink:

 

 

Παίδες δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε αλλά στο τελευταίο επεισόδιο ξεκίνησε κάτι σαν αντίστροφη μέτρηση που έδειχνε σε άσχετα σημεία αριθμούς οι οποίοι ξεκίνησαν από το 50 και έφτασαν στο 1 όπου και τελείωσε το επεισόδιο, με ενόχλησε πάρα πολύ και μου αποσπούσαν την προσοχή, αντί να προσπαθώ να δώ τη σειρά έψαχνα να δώ που θα έχουν κρύψει το επόμενο νούμερο, τι ήταν αυτό; γιατί έκαναν κάτι τέτοιο; για να μας αποσπάσουν την προσοχή; γιατί δεν νομίζω να ήταν τυχαίο.

 

Ε? Ποιο επεισοδιο εβλεπες εσυ γιατι εγω δεν παρατηρησα κατι...

 

Edit: χαχαχα. Τωρα τα ειδα. Καλα ρε καθεστε και βλεπετε τι γραφει το κουτακι της μπυρας και χανεται τους διαλογους? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E? Ποιο επεισοδιο εβλεπες εσυ γιατι εγω δεν παρατηρησα κατι...

 

Το πόσταρα πριν :P

Ένα σχόλιο του youtube λέει ότι ήταν 50 αστεία του επεισοδίου, δεν ξέρω αν αυτή είναι η εξήγηση.. Ωραίο το fringe touch πάντως

 

Όσο για το "θέμα" μας, ε δεν είμαι και κανας τρελός φαν μη φανταστείς. Δεν μπαίνει δλδ τοπ 5, απλώς το θεωρώ καλύτερο του himym. Αυτό :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πόσταρα πριν :P

Ένα σχόλιο του youtube λέει ότι ήταν 50 αστεία του επεισοδίου, δεν ξέρω αν αυτή είναι η εξήγηση.. Ωραίο το fringe touch πάντως

 

Όσο για το "θέμα" μας, ε δεν είμαι και κανας τρελός φαν μη φανταστείς. Δεν μπαίνει δλδ τοπ 5, απλώς το θεωρώ καλύτερο του himym. Αυτό :-)

 

δεν νομιζω γιατι στο 1 που προσεξα εφτασε το ταξι με την λιλι μεσα οποτε....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...