Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και είμαι μεγάλος fan της σειράς νομίζω πως έχει αρχίσει να κουράζει αρκετά. Οι μόνοι αστείοι χαρακτήρες (για εμένα) είναι ο Barney και η Lilly, οι οποίοι όμως δυστυχώς επαναλαμβάνονται και κάποιοα στιγμή θα φθαρούν και αυτοί. Για τους υπόλοιπους, η τροπή που πήρε η ιστορία του Marshal μου φαίνεται εντελώς ανούσια, ο Ted τα ίδια και τα ίδια και η Robin έχει καταντήσει απλός κομπάρσος. Όσο για την (μηδενική) εξέλιξη στο θέμα mother και ειδικά μετά το τελευταίο επισόδειο έχω ξενερώσει τελείως.

 

Πάλι καλά που ανακάλυψα το Modern Family!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ από χαρακτήρες θεωρώ πως η σειρά έχει πέσει για έναν και μόνο λόγο: έπεσαν ο Μάρσαλ και η Λίλι. Πρόσφατα είδα κάτι επεισόδια από πρώτο κύκλο και μου άρεσαν πολύ περισσότερο.

 

Τεντ λατρεύω! Ο Μπάρνεϊ είναι φοβερός ο ηθοποιός, οπότε δε θα κουράσει ποτέ. Η Ρόμπιν ποτέ δε με ενθουσίασε, καλή ήταν, καλή είναι.

 

Οι άλλοι δύο έπεσαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατα είδα κάτι επεισόδια από πρώτο κύκλο και μου άρεσαν πολύ περισσότερο.

 

Αυτό (δυστυχώς) ισχύει για όλους κ όχι μόνο Μάρσαλ-Λίλι. Έβλεπα κάτι επαναλήψεις στην tv και γελούσα. Έχω καιρό να γελάσω ολόψυχα με την σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω κι εγώ για το himym...? Προσκυνώ! Αν και όντως έχει αρχίσει να κουράζει λίγο, όμως υποκλίνομαι στο τόσο καλά δομημένο σε flashbacks σενάριο if you know what I mean...

 

Κλασικά έχω διαβάσει ακόμα και τις "βίβλους" του Barney (αν και κάτι τέτοιο απαγορεύεται ρητά σε κοριτσάκια αλλά...)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δει τα 1-2 τελευταία επεισόδια αλλα μόλις είδα αυτό..

 

 

HIMYM picked up for 2 more years! Yahoo! With so much job security, I should buy something extravagant. Like a pony. Or some gold teeth!

Twitter for iPhone • 5/3/11 9:45

 

Απο το twitter του nph.

Fuck off

Really...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δει τα 1-2 τελευταία επεισόδια αλλα μόλις είδα αυτό..

 

 

HIMYM picked up for 2 more years! Yahoo! With so much job security, I should buy something extravagant. Like a pony. Or some gold teeth!

Twitter for iPhone • 5/3/11 9:45

 

Απο το twitter του nph.

Fuck off

Really...

 

Hey, you want to see

a magic trick?

 

 

Ε κανονικά μιας και του χρόνου πηγαίνανε για final season είπαν να του δώσουν άλλο ένα χρόνο, ακολουθώντας το BBT και 2.5 Men.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...