Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τουλάχιστον είναι βέβαιο ότι μέχρι το 2021 θα έχει τελειώσει. Σε ένα πρόσφατο επεισόδιο δεν έδειχνε ότι το 2021 εξιστορούσε πώς γνώρισε τη γυναίκα του; Οπότε γύρω στο 2020 θα την λήξουν τη σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τουλάχιστον είναι βέβαιο ότι μέχρι το 2021 θα έχει τελειώσει. Σε ένα πρόσφατο επεισόδιο δεν έδειχνε ότι το 2021 εξιστορούσε πώς γνώρισε τη γυναίκα του; Οπότε γύρω στο 2020 θα την λήξουν τη σειρά.

 

Και τι, δεν θα μάθουμε τι γύρευε ο Ted στο Hong Kong το 2021?? Έτσι θα μας αφήσουν? :P

 

 

 

HIMYM picked up for 2 more years! Yahoo! With so much job security, I should buy something extravagant. Like a pony. Or some gold teeth!

Twitter for iPhone • 5/3/11 9:45

 

Απο το twitter του nph.

Fuck off

Really...

 

Και λινκ για την ανανέωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κανονικά μιας και του χρόνου πηγαίνανε για final season είπαν να του δώσουν άλλο ένα χρόνο, ακολουθώντας το BBT και 2.5 Men.

 

Το οποιο 2,5men τωρα που διωξανε τον sheen δεν εχω ιδεα γιατι και πως θα το συνεχίσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το οποιο 2,5men τωρα που διωξανε τον sheen δεν εχω ιδεα γιατι και πως θα το συνεχίσουν.

 

η S08 τέλειωσε, τώρα για του χρόνου κανείς δεν ξέρει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οποιο 2,5men τωρα που διωξανε τον sheen δεν εχω ιδεα γιατι και πως θα το συνεχίσουν.

 

Ναι γιατί πριν ήταν όλα τα λεφτά. Άσε καλύτερα τα έχουμε ξαναπεί. :devil:

 

Πάντως μιας και η επόμενη σεζόν ήταν δεδομένη, ουσιαστικά ανανεώθηκε για έναν χρόνο.

Ίσως είδαν ότι δεν τραβάνε τα υπόλοιπα και επέκτειναν το δυνατό τους χαρτί... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατί πριν ήταν όλα τα λεφτά. Άσε καλύτερα τα έχουμε ξαναπεί. :devil:

 

Πάντως μιας και η επόμενη σεζόν ήταν δεδομένη, ουσιαστικά ανανεώθηκε για έναν χρόνο.

Ίσως είδαν ότι δεν τραβάνε τα υπόλοιπα και επέκτειναν το δυνατό τους χαρτί... ;)

 

Προκαλέις.... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Show could go on for ninth or even tenth season

 

Με λιγα λογια οσο εχουν ratings θα συνεχιζεται... Δεν υπαχει καποιο σχεδιαγραμμα, καποιος στοχος. Οριστικο τελος απο μενα για την σειρα, εκτοσ αν στο μελλον ακουσω πολυ θετικα σχολια, πραγμα δυσκολο και αμφιβολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Show could go on for ninth or even tenth season

 

Με λιγα λογια οσο εχουν ratings θα συνεχιζεται... Δεν υπαχει καποιο σχεδιαγραμμα, καποιος στοχος. Οριστικο τελος απο μενα για την σειρα, εκτοσ αν στο μελλον ακουσω πολυ θετικα σχολια, πραγμα δυσκολο και αμφιβολο

 

Κι εγω θα ηθελα να την κοψω,αλλα πλεον εχει γινει συνηθεια :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει ρε παιδια, ας παει και... 20 σεζον αμα ειναι να την βλεπουμε με τα παιδια μας κλπ,

το θεμα ειναι να περναμε καλα, αν περναμε/οσοι περναμε παρακολουθουμε,

οσοι δεν περνανε αποχωρουν, απλο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δεν υπαχει καποιο σχεδιαγραμμα, καποιος στοχος.

 

Σχεδιάγραμμα; Στόχος;! Για ένα sitcom; Έλα παναγία μου... :huh: Έχεις δει έστω και ΕΝΑ που να έχει σχεδιάγραμμα και στόχο;

 

Η πλάκα είναι ότι το HIMYM είναι ότι καλύτερο σ' αυτόν τον τομέα, δηλαδή είναι αρκετά συνεκτικό και πιστό σε αυτά που δείχνει. Πολύ λίγα λάθη έχω εντοπίσει, σε αντίθεση με άλλες σειρές που κατά κανόνα άλλα δείχνουν στους πρώτους κύκλους, άλλα στους επόμενους και δώστου και ένα τρίτο σενάριο προς το τέλος. Όπως και να 'χει, όμως, το LOST είναι; Γιατί να θέλει κανείς να δει σχεδιάγραμμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...