Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σχεδιάγραμμα; Στόχος;! Για ένα sitcom; Έλα παναγία μου... :huh: Έχεις δει έστω και ΕΝΑ που να έχει σχεδιάγραμμα και στόχο;

 

Η πλάκα είναι ότι το HIMYM είναι ότι καλύτερο σ' αυτόν τον τομέα, δηλαδή είναι αρκετά συνεκτικό και πιστό σε αυτά που δείχνει. Πολύ λίγα λάθη έχω εντοπίσει, σε αντίθεση με άλλες σειρές που κατά κανόνα άλλα δείχνουν στους πρώτους κύκλους, άλλα στους επόμενους και δώστου και ένα τρίτο σενάριο προς το τέλος. Όπως και να 'χει, όμως, το LOST είναι; Γιατί να θέλει κανείς να δει σχεδιάγραμμα;

 

Τι ζημιά σας έχει κάνει αυτό το Lost πια και το συγκρίνεται με ΟΛΑ?! Give it a rest επιτέλους...

 

Δεν περιμένω να έχουν και ακριβές timeline για τα επόμενα 15 χρόνια. Ας αλλάξουν το σενάριο και 3 φορές που λες, αν είναι να ανεβάσουν κάπως αυτό που βλέπουμε. Όπως έχουμε ξαναπεί, δεν είναι το himym του πρώτου-δεύτερου κύκλου (έστω για μερικούς, γιατί εδώ θα μου πεις "γιατί μια χαρά είναι ιμο") και αρα ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ δεν είναι για 10 κύκλους.

 

Εδώ έχουμε μερικούς σαν τον klainmain που περιμένουν άδικα να δουν 4 χρόνια τώρα τι γίνεται με την mother (και είναι και ο τίτλος της σειράς ffs). Δηλαδή το πάνε 10 χρόνια χαιρέτα με... Προσωπικά δεν με νοιάζει αν θα μαθευτεί η μαδερ η όχι, απλά δεν είναι στα ίδια επίπεδα. Τα έχουμε ξανα πει, where's the poop, ήχους κλασίματος με το χέρι κτλ άθλια και κρύα "αστεία" (ο θεός να τα κάνει) ΔΕΝ μπορούν να στηρίξουν την σειρά για άλλα 3-4 χρόνια, πόσο μάλλον να φτάσει 10!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προκαλέις.... :-D

 

Έτσι πρέπει. ;)

Εγώ ένα πράγμα ξέρω, οτι άνετα έτρωγε cancel η σειρά. Δεν θα ρωτούσε κανείς ούτε εμένα ούτε εσένα. Τί έχεις κάτω από 9m viewers? BB. Απλά. Αλλά εφόσον τα υπόλοιπα δεν τραβάνε όπως είπα το ανανέωσε μέχρι να βρεί κάτι άλλο. Δεν έκανε σε κανέναν χάρη η cbs.

 

Show could go on for ninth or even tenth season

 

Με λιγα λογια οσο εχουν ratings θα συνεχιζεται... Δεν υπαχει καποιο σχεδιαγραμμα, καποιος στοχος. Οριστικο τελος απο μενα για την σειρα, εκτοσ αν στο μελλον ακουσω πολυ θετικα σχολια, πραγμα δυσκολο και αμφιβολο

 

Να σε καλά για τα καλά νέα που μας έφερες. Άντε και του χρόνου. :P

Για τα υπόλοιπα με κάλυψαν οι patrickdrd&Manuel.

 

 

Και το λεγα, ανανέωσε κει καμιά 5ετία, όχι επειδή μου αρέσει, περισσότερο για σπάσιμο. Και νάτος ο Kas με τα ωραία του. :lol:

Sellers άμα δεν την κόψεις και τώρα, οκ είσαι δικός μας. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδιάγραμμα; Στόχος;! Για ένα sitcom; Έλα παναγία μου... :huh: Έχεις δει έστω και ΕΝΑ που να έχει σχεδιάγραμμα και στόχο;

 

Η πλάκα είναι ότι το HIMYM είναι ότι καλύτερο σ' αυτόν τον τομέα, δηλαδή είναι αρκετά συνεκτικό και πιστό σε αυτά που δείχνει. Πολύ λίγα λάθη έχω εντοπίσει, σε αντίθεση με άλλες σειρές που κατά κανόνα άλλα δείχνουν στους πρώτους κύκλους, άλλα στους επόμενους και δώστου και ένα τρίτο σενάριο προς το τέλος. Όπως και να 'χει, όμως, το LOST είναι; Γιατί να θέλει κανείς να δει σχεδιάγραμμα;

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZjRQUVU6iBw

 

combo breaker

:lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τι ζημιά σας έχει κάνει αυτό το Lost πια και το συγκρίνεται με ΟΛΑ?! Give it a rest επιτέλους...

 

What the... Τι λες;! Σύγκρινε κανείς το LOST με κάτι; Εκτός από σένα βέβαια, που ζητάει προσανατολισμό και στόχο στο σενάριο.

 

Εγώ απλώς επισημαίνω ότι αυτά τα πράγματα αφορούν άλλο είδος σειράς. Δεν έκανα καμιά σύγκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

μην ψαχνετε για επεισοδιο ουτε αυτη την βδομαδα ειχε, την αλλη παλι :P

 

Και δεν μου έχει λείψει καθόλου... Καθόλου όμως.

 

(και για να μην παρεξηγηθώ, παρατήρηση κάνω, δεν προκαλώ τους fans :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...