Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμενα πως και πως την διπλη μαλιστα πρεμιερα και ξενερωσα. Κατω του μετριου, ελαχιστες στιγμες γελιου, βαρετες σκηνες με τον Τεντ, ξενερωμα με την Ρομπιν κλπ κλπ. Ελπιζω πως θα ανεβει στη συνεχεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

βαρετό, κλισέ και εκτός τόπου και χρόνου χορευτικό του Μπάρνεϊ με την Ρόμπιν. Σίριουσλι;!

 

 

Ναι ρε σεις, τι ήταν τούτο;

 

 

Ρε, ποια ειναι αυτή η γκόμενα που είδε αυτός; Μιλάμε δεν την θυμάμαι καθόλου και οι σκηνές που έδειξε πολυ γρήγορα νόμιζα ότι ΘΑ γίνουν και όχι ότι έγιναν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sellers ειναι απο την 1η σαιζον μια γκομενα που ειχε και τα χαλασαν επειδη αυτη εφυγε Γερμανια κλπ. Τωρα που ξαναειδα λιγο για να την θυμηθω, θυμηθηκα επισης οτι ειναι ισως το καλυτερο substory με γκομενα Τεντ οποτε θα εχει ενδιαφερον που ξαναγυρισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα το πρωτο επεισοδιο... σιγουρα μ' αρεσε.

 

Και

τ' αστειακια για το ποσο θα κρατησει η σειρα, καλη φαση :P

 

 

 

 

βαρετό, κλισέ και εκτός τόπου και χρόνου χορευτικό του Μπάρνεϊ με την Ρόμπιν. Σίριουσλι;!

 

Εγω σκεφτηκα οτι το 'καναν σατιρικα και σε ακυρο στυλ family guy ας πουμε, οποτε γελασα.

 

Είναι επειδή δε μυρίζεται τα plot twists ακόμα :Ρ

 

Ισως στο τελος

Να μην υπαρχει καν μανα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ρομπιν πάντως τουμπανιασε πάλι

 

Τι επαθε αυτη?Κατι κοκκινιλες ειχαν και οι 2 ή μου φανηκε?

 

Τεσπα,το πρωτο επεισοδιο για μενα ηταν αρκετα μετριο,το δευτερο σαφως καλυτερο.

 

Εξακολουθουμε να το βλεπουμε λογω συνηθειας :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο πολύ σαρέσει ακόμα?? :P

 

Δεν άλλαξε ιδιαίτερα. ΟΚ, το Big Bang Theory βγάζει (πολύ) περισσότερο γέλιο, αλλά αυτή η σειρά έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον και σίγουρα την προτιμώ (αν πρέπει να διαλέξω).

 

Για μένα ένα είναι το σημαντικό: να ενδιαφέρομαι για τους χαρακτήρες. Από τη στιγμή που ισχύει αυτό, όλα τα άλλα έρχονται σε δεύτερη μοίρα. Επίσης, μου αρέσει πολύ ο Ted και απορώ γιατί τον λέτε βαρετό. ΟΚ, για Barney συμφωνούμε. Η Λίλι και ο Μάρσαλ μου θυμίζει πολύ τη σχέση που έχω με την κοπέλα μου, που συνήθως βλέπω μαζί της τη σειρά.

 

Τέλος πάντων, προσωπικά δεν καταλαβαίνω τι σας χαλάει τόσο πολύ στη σειρά πλέον και τι είναι αυτό που είχε κάποτε και δεν έχει πλέον. Αν εξαιρέσουμε μια περίοδο που έπεσε ο Μάρσαλ και η Λίλι (η οποία έχει περάσει πλέον), τα υπόλοιπα θετικά στοιχεία παραμένουν όπως ήταν.

 

εδιτ: Προφανώς αστειευόμουν όταν είπα ότι η saliara έχει το πρόβλημα. Για να έχετε τόσοι πολλοί αντίστοιχη άποψη, σημαίνει ότι κάτι έχει αλλάξει στη σειρά. Απλά εμένα δε με ενοχλεί, ενώ τους υπόλοιπους σας χαλάει. Η θεωρία μου είναι ότι στην πραγματικότητα πάντα σας άρεσε μόνο ο Barney και από τη στιγμή που ο χαρακτήρας εξαντλήθηκε και άρχισε να περνάει σε άλλο στάδιο και να γίνεται real όπως οι υπόλοιποι, δε βρίσκετε πια τίποτα ενδιαφέρον στη σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...