Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto IV [GTA 4][PC]


warcraftman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Bασικά πρέπει να προχωρήσεις το παιχνίδι αλλά αν δε θες μπορείς να το βρεις τερματισμένο και να κατεβάσεις trainers. Κωδικοί για να μην σε κυνηγάνε υπάρχουν αλλά νομίζω στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν πιάνουν, Στο www.gta3.net μπορείς να βρεις κάποια πράγματα για να προσπεράσεις περιορισμούς του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Bασικά πρέπει να προχωρήσεις το παιχνίδι αλλά αν δε θες μπορείς να το βρεις τερματισμένο και να κατεβάσεις trainers. Κωδικοί για να μην σε κυνηγάνε υπάρχουν αλλά νομίζω στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν πιάνουν, Στο www.gta3.net μπορείς να βρεις κάποια πράγματα για να προσπεράσεις περιορισμούς του παιχνιδιού.

Εμένα δεν με πειράζει να το προχωρήσω, έτσι κι αλλιώς σιγά σιγά το προχωράω, απλά θέλω αν ξέρω ότι γίνεται και ότι δεν θα υπάρχει για πάντα αυτός ο περιορισμός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το GTA4 ήταν το μόνο που το πήγα all the way χωρίς cheats..συν ότι είναι και πολύ όμορφο παιχνίδι!

Τώρα με περιμένει η παρέα του gay tony.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο San Andreas υπήρχε στα έγγραφα ένας φάκελος που τον έλεγε User track player και μπορούσες να βάλεις εκεί συντομεύσεις τραγουδιών και μετά αν ήσουν σε κάποιο όχημα να βάλεις στο ράδιο τον σταθμό user track player και έπαιζε τα τραγούδια που είχες βάλει. Υπάρχει κάτι τέτοιο στο IV?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο San Andreas υπήρχε στα έγγραφα ένας φάκελος που τον έλεγε User track player και μπορούσες να βάλεις εκεί συντομεύσεις τραγουδιών και μετά αν ήσουν σε κάποιο όχημα να βάλεις στο ράδιο τον σταθμό user track player και έπαιζε τα τραγούδια που είχες βάλει. Υπάρχει κάτι τέτοιο στο IV?

 

Πω, τι μου θύμησες τώρα... Καλοκαίρι του 2005 στο χωριό, να παίζουμε μέρα-νύχτα San Andreas με κάτι ξαδέλφια. Είχαμε βάλει στο παιχνίδι τις επιτυχίες του Καζαντζίδη και του Διονυσίου και κάναμε αμέτρητες ταριφιές. Κάψιμο... B)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω, τι μου θύμησες τώρα... Καλοκαίρι του 2005 στο χωριό, να παίζουμε μέρα-νύχτα San Andreas με κάτι ξαδέλφια. Είχαμε βάλει στο παιχνίδι τις επιτυχίες του Καζαντζίδη και του Διονυσίου και κάναμε αμέτρητες ταριφιές. Κάψιμο... B)

Χαχαχαχαχα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...