Προς το περιεχόμενο

Minimal techno, Progressive electro, etc.


tasosrodos89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@αγγελος..προσωπικά, μ'άρεσαν μεμονωμένα σημεία..η αρχή που ήταν πιο ατμοσφερική, από το 25΄ μέχρι 35΄ (το κομμάτι που μπαίνει στο 30΄ όλα τα λεφτά..το deadmau5 είναι....έχω μπερδευτεί..) και από το 55΄ μέχρι το τέλος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για να μην φαμε κανα κλεισιμο και το τοπικ εχει απροσδοκητο ενδιαφερον, μην ποσταρετε λινκς μη νομιμα. Βεβαια το καλο ειναι οτι δεν κοβω κανενα απο τους μοντς να ακουει μινιμαλ οποτε δεν διαβαζουν το τοπικ λοοοολ.

 

Οποιος ενδιαφερεται για ανταλαγη πηγων μονο με πμ. Δεν θα με χαλαγε και εμενα να μου στειλετε τις πηγες σας χεχε.

 

Ακομα δεν εχω τσεκαρει καμια προταση η το καινουριο σετ του αγγελου. θα επανερθω αργοτερα για αυτα. Παντος το tracklist ειναι ποιο οικειο σε αυτο το σετ, να πω την αληθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ αυτο είχα καταλάβει ότι δεν ποστάρουμε σε κοινή θέα..

από εμένα πάντως, αν θες τπτ , πες το μου..αν κ απ΄ότι κατάλαβα σου είναι όλα γνώριμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιοανα θα μιλησουμε αργοτερα. Μπα μην νομιζεις, κυριως ντισι πλας πλας και τορρεντς. Με ραπιντσερια και αλλες σελιδες δεν πολυασχολουμαι

 

Στα πεταχτα να πω οτι μερικα απο τα καλυτερα σετ που εχω ακουσει ειναι του jeff bennet, εχει και πολλα σινγκλακια και φουλ αλμπουμς, αλλα βαρετουτσικα, αλλα καλα. Αλλα απο ενα σετ του ψαχνω ενα κοματι εδω και καιρο θα ποσταρο σαπμλ αργοτερα μπας και το ξερει κανεις

 

 

τελικα το σετ ειναι απο jeff belfi (apo blue room project) και οχι jeff bennet. 2 tracks θελω αν τα ξερετε, το unknown παει 100 ευρο η αναγνωρηση, το unknown 2 πληρωνει 50 λολ. Το 2 μου φερνει se peace division η inkfish. to set ειναι απο 2006

 

http://rapidshare.com/files/113271504/jeff_belfi.rar.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε τζινο σορρυ αλλα τα τραγουδια δεν μ'αρεσαν και πολυ.δεν ειναι το στυλ που ψαχνω ακουσε αυτο που ανεβασα σε ραπιντσερ να μου πεις την γνωμη σου:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

a) δεν τα εβαλα για να σας αρεσοιυν, αλα για αναγνωριση

 

β) παρολαυτα επρεπε να σας αρεσουν διοτι ειναι δυναμυτες και υπερκοματαρες! :shifty: :P

 

γ) για να δουμε θα εισπραξει κανεις???

 

αααα σορρυ και εγω με τη σειρα μου, τασοςροδος το κοματι που ποσταρες το βρηκα ενα αδιαφορο ελεκτρο χαουζακι. Οχι οτι την λεμε ο ενας στον αλλο, μην παρεξηγηθουμε, θεμα γουστων ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...