Προς το περιεχόμενο

Age of Conan: Unchained [MMORPG]


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μένα είναι πανέμορφο pve game για όσο τραβάει το lvl cap του. Εχούν διορθώσει και τις κοιλίες που έκανε το game σε μερικά lvl που δεν είχε περιεχόμενο. Σίγουρα αξίζει να ασχοληθείς μαζί του όμως αν φτάσεις το lvl cap του δεν έχει και πολλά πράγματα να κάνεις εκτός από κάποια dungeon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σίγουρα αξίζει να ασχοληθείς και όχι, οι μάγοι δέν είναι πιο δυνατοί απο τους melee. κάθεενας θέλει να τον αντιμετοπίσεις με άλλη στρατιγική! Βέβαια υπάρχει το PvP level αι τα PvP Armors που καθορίζουν κατα πολύ την δύναμη του ήρωα, όμως και ενας Pvp lvl 10 δέν θα την πέσει σεναν 2άρη, θα τον προσπεράσει απλά. Το παιχνίδι αξίζει και με το παραπάνω και η ομάδα που το υποστηρίζει κάνει φοβερή δουλειά! Τώρα με την ταινία θα βγεί και Expansion! Είναι το καλύτερο ΜΜΟ αυτή τη στιγμή για μένα!

Και ναί έχει παρα πολλά πράγματα να κάνεις εκτός απο Dungeon.... έχει και τα Factions έχει και το PvP που το μισό Conan είναι το PvP!Πολύ σημαντικό και όμορφοκομμάτι, να μιλήσω και για τα Rp events? ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνουμε, και εγω το ειχα παρατησει το παιχνιδι πριν πολυ καιρο για διαφορους λογους που ηδη αναφερθηκαν αλλα εχω ατομα που παιζουν ακομα και τυχαινει να βλεπω που και που τι γινετε. Καμια σχεση το παιχνιδι οπως το αφησα με το σημερα. Τωρα που θα γινει και free to play θα ειναι ακομα καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες χρειάζομαι ΟΤΙ έχετε απο αυτά τα υλικά!

 

 

10 Piteado

10 Shimmer silk

10 Darksteel

10 Aqua Regia

30 Niello

20 Uncut Royal Onyx

1 Mercurial Blade

10 Shards

 

Αν έχει κάποιος PLEASE!!! ας μου πεί!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι και τόσο PvPας. Έχω έναν PoM και έναν Sin στον Fury οι οποίοι είναι οι πρώτοι μου chars και κάθονται απο το 2008! grin.png

 

Έλα εσύ στον Crom! Δε βαρέθηκες το non-stop ganking;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

το κατέβασα πάλι χτές μετά απο 2 χρόνια :P και είπα να μπώ λίγο... το θυμάμαι πολύ πιο βαρύ το game, φαίνεται να έχουν κάνει καλή δουλειά απο τότε.

είχα ένα θέμα όμως έπαιξα 5 λεπτά και κόλλησε. το έκλεισα με CTRL - ALT - DEL και μετά που το ξεκίνησα πάλι μου λέει οτι μπορεί να έιναι corrupt τα resource. το τσέκαρε, και τώρα μου κατεβάζει πάλι 2gb.... ότι να ναι? γίνεται συχνά αυτό η έτυχε σε μένα?

 

εν το μεταξύ άλλαξα πρόσφατα το overclocking μου και δεν ξέρω κατα πόσο είμαι σταθερός 100% (αν και νομίζω οτι είμαι) ... :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοιο δε συμβαίνει συχνά, αλλά αν δεν νομίζεις πως είσαι σταθερός, καλύτερα ή χαμήλωσε το overclocking ή απενεργοποίησέ το.

 

Σε ποιόν server μπήκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια παω να κανω το πατς και μολις τελειωνει και παταω σταρτ μου βγαζει ενα μηνυμα"failed to initialize..."δεν θυμαμαι τι λεει μετα..τι να κανω γ@μωτο?μπορει καποιος να μου πει βημα βημα απο την αρχη? :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι τέτοιο δε συμβαίνει συχνά, αλλά αν δεν νομίζεις πως είσαι σταθερός, καλύτερα ή χαμήλωσε το overclocking ή απενεργοποίησέ το.

 

Σε ποιόν server μπήκες;

ξέχασα να κάνω edit το post, μπήκα στον Rage (χαχαχα πολύ ξύλο εκει μέσα) ... μου βγάζει πάλι για corrupted database και πατάω να μην το τσεκάρει. το game παίζει κανονικά. διάβασα σε forums οτι το έχουν και άλλοι αυτό το πρόβλημα.

το overclocking είναι κομπλε :P το μόνο θέμα που έχω με το game είναι οτι τρώει μικρά κολλήματα κάθε 20-30 δευτερόλεπτα. σαν να μην την παλεύει πολύ με την ram.

 

έχω και έναν priest of mitra στον Crom απο το 2009, λολ. δυστυχώς λόγο εξεταστικής θα παίζω 2-3 ώρες την μέρα max προς το παρόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά, όντως πέφτει γερό ξύλο στον Rage. Δε θα τολμούσα να παίξω εκεί αφού το PvP μου στο AoC είναι σε αρκετά χαμηλό επίπεδο.

 

Αυτά τα κολλήματα ίσως να είναι και της κάρτας γραφικών, αλλά μπορεί να είναι και ο,τιδήποτε. Εγώ δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοια προβλήματα γιατί το AoC είναι το μόνο πράγμα που είναι εγκατεστημένο στα Window$ μου και τρέχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...