Προς το περιεχόμενο

tophost


mike-intosh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιόν Web-Hosting Provider Θα προτείνατε?

Πρόσφατα αγόρασα ένα πακέτο απο την http://www.tophost.gr αλλά η ταχύτητα της πρόσβασης στα συστήματά τους είναι απαράδεκτη. Δεν μπορώ να κάνω την δουλειά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

cretaforce με 1000

εχω 2 site και εχουν και καλη εξυπηρετηση και ταχυτητα.

ειδικα αν πας στους σερβερ με το κρεταπανελ (λενε οτι ειναι πιο γρηγορο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Αν θες φιλοξενία σε servers στην Ελλάδα τότε δες και το http://www.hyperhosting.gr, αν θες σου ανοίγω ενα demo 10 ημερών να δεις αν σε ικανοποιεί η ταχύτητα και αν όχι τότε απλά το κλείνουμε χωρίς καμία υποχρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιόν Web-Hosting Provider Θα προτείνατε?

Πρόσφατα αγόρασα ένα πακέτο απο την www.tophost.gr αλλά η ταχύτητα της πρόσβασης στα συστήματά τους είναι απαράδεκτη. Δεν μπορώ να κάνω την δουλειά μου.

 

 

Παράξενο μου φαίνεται... για μπες στο http://www.kepik.gr να δεις πως τρέχει. Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος μέχρι τώρα και από την ταχύτητα και από την εξυπηρέτηση. Οι άνθρωποι που είναι στο Help Desk είναι σχετικοί με το αντικείμενο και δεν πετάνε μπαρούφες.

 

Πρόσφατα κέρδισα έναν διαγωνισμό της CretaForce για ένα χρόνο web hosting. Μόλις το δοκιμάσω θα ποστάρω κι από εκεί εντυπώσεις :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Web Hosting με Web Hosting διαφερει σε πολλα!,

 

το HostBox εχει πολυ καλους δικους του Dedicated Server!

Η καλυτερη προσφορα που εχει ¨

 

2,5Gb/25GB Bamdwith Cpanel 11 και ολα απειρα (mail accounts/databases..)με

80 ευρω το χρονο!

 

Εχει 45μερες εγγυηση επιστροφης χρηματων!οποτε δεν ρισκαρεις κατι!

Επισης παρεχει και δοκιμαστικο Hosting!

Πρωτα δοκιμαζεις και μετα πληρωνεις!

τα domain..

το Com 7euro/Χρονο | GR 9euro / Χρονο

Tην topHost πρωσωπικα δεν την εμπιστευομαι,η creta αν κ δεν εχω δοκιμασει ειναι καλη!

οι πιο πολυ αγοραζουν εναν φτηνο λογαριασμο reseller hosting απ την αμερικη και πασαρουν στον κοσμο υπηρεσιες!δεν ειναι ετσι!πρεπει να γινετε σωστη και ποιοτικη δουλεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To site του ΗοstBox ειναι προς το παρον υποκατασκευη!

http://www.HostBox.gr

 

Αν καποιος θελει επαγγελματικο ,πληρες και αξιοπιστο hosting,σιγουρα αυτη η προσφορα ειναι ευκαιρια!Μπορει να το διαπιστωσει αφου υπαρχει εγγυηση επιστροφης χρηματων!

 

Σιγουρα μπορει καποιος να παρει hosting απο καποια φθηνη εταιρια της αμερικης οπως H webhostingbuzz.com και να την πατησει και απο το support τους και απο την ολη ποιοτητα-ταχυτητα του server τους. την ειχα πατησει πολλες φορες στο παρελθον και εγω, με διαφορες εταιριες που εδινα απιστευτα GB για χωρο και bandwith και ηταν ολα φουσκα στη πραξη!

Εμαθα να προσεχω και να κοιταω τα ψιλα γραμματα και τους ορους που αναγραφονταν!

για αυτο σε οσους θελουν Hosting να προσεχουν τα ψιλα γραμματα και τους ορους!

Ελαχιστες εταιριες ειναι καθαρες-ενταξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+φωνο με τον androu

h rainhost ειναι παρα πολυ καλη, ειχα ενα φορουμ μερικους μηνες εκει, αλλα εχει μικρα πακετα και λιγο τσιμπιμενα... (πσ τα πακετα ειναι διπλασιας χωρητικοτητας απο αυτα που φαινονται στο site tis)

και απο εξυπηρετηση πολυ καλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ειπα να δοκιμασω την HostBox.gr,επικοινωνησα μαζι τους χτες για να με ενημερωσουν τηλεφ για τα πακετα-τιμες!μιας και το site τους μολις μπηκε υποκατασκευη.μου ειπαν να δοκιμασω καμια 15 μερες και μετα να πληρωσω..απο οτι βλεπω παντος παει πολυ καλα το συστημα τους,εχει και ολες τις νεες εκδοσεις σε php-apache-Sql..,εχουν δικους τους full managed dedicated server.

 

προσωπικα πηρα το πακετο με τα 50 ευρω το χρονο+Φ.Π.Α , 1000Μβ χωρο και 15000ΜΒ bandwith.

Παντως και εγω την πατησα απο πολλες αμερικανικες εταιριες hosting!δεν συνηστω αγορες απο ξενες εταιριες , καλυτερα ελληνικες! συνενοησε κιολας γιατι με αυτους δεν βγαζεις ακρη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως ειμαι της αποψης καλυτερα να πληρωνεις κατι λιγο ακριβοτερα αλλα να παιρνεις ενα προιον της προκοπης!και με καλο Uptime παρα να παιρνει κατι σκαρτο με προβληματα,κανα 2 hosting ξενα που ειχα δοκιμασει ηταν 8-10 ωρες την βδομαδα κατω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...