Προς το περιεχόμενο

Τα έχασα όλα; Hard Disk Data Recovery


NBestgirl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

dikeς σου λεξεις οι οχι απλα τα προβληματα σε ενα δισκο μπορει να ειναι δυο.το ενα απλα να εχουν χαθει αρχεια το αλλο να εχει βλαβη ο δισκος.το καθενα εχει αλλες λυσεις.στο δευτερο συνηθως τιν εκατσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ για αυτο φωναζουμε backup backup .και πολες φορες τους το λεω και μου λενε δεν θα παθει κατι και μου λενε οτι ειμαι γκαντεμης μετα.νομιζουν οτι το λεμε για πλακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

800 kατοσταρικα με το φπα μεσα.δηλαδη με 800 ευρω θα μπορουσες να ειχες παρει κοντα στους 15 χ 500 giga δισκους για ασφαλεια δεδομενων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλε μου, αλλα αν δεν καψεισ καναν-δυο, να χ@στεις πανω σου, να νιωσεισ αυτην την εξαψη του στυλ "πανε ολα, μαμιθικα τελειως", δεν εισαι ολοκλιρωμενος... χαχαχα!!!

σοβαρα τωρα, ναι ετσι ειναι, αλλα οπως εχει πει κ ο γερμανος φιλοσοφος Ματεους Νιτσε: απο τα λαθη σου μαθαινεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλε μου, αλλα αν δεν καψεισ καναν-δυο, να χ@στεις πανω σου, να νιωσεισ αυτην την εξαψη του στυλ "πανε ολα, μαμιθικα τελειως", δεν εισαι ολοκλιρωμενος... χαχαχα!!!

σοβαρα τωρα, ναι ετσι ειναι, αλλα οπως εχει πει κ ο γερμανος φιλοσοφος Ματεους Νιτσε: απο τα λαθη σου μαθαινεις....

σωστο και αυτο.αν δεν νιωσεις την αδρεναλινη και την αγωνια και να κλες μερα και νυχτα δεν εχει νοημα.ειναι μια εμπειρεια.ναι να μαθεις απο τα λαθη σου αλλα αρκει να ειναι απλα ενα λαθος.γιατι πολλες ετερειες εχουν κλεισει επειδη εχασαν σημαντικα αρχεια.η καποιος μπορει να εχανε την δουλεια του η να ειχε μια οικονομικη καταστροφη.οποτε καλο ειναι να καταλαβεις το λαθος αλλα να ειναι μικρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...