Προς το περιεχόμενο

Τα έχασα όλα; Hard Disk Data Recovery


NBestgirl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα κάνεις ακριβώς τα ίδια,και σε ένα ενιαίο κομμάτι να είναι ο δίσκος, αυτό θεωρείτε διαμέρισμα(partition).

τα εκανα βημα βημα αλλα στο τελος δεν ξερω τι να κανω (στο σημειο που κανονικα πηγαιναμε η στο write η στο search ) εμενα δεν μου εχει τιποτα απο τα δυο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ανέβασε εικόνα να ξέρουμε και εμείς για ποιο πράγμα μιλάς.

Κάποιο μήνυμα θα βγάζει,δεν μπορεί.

οκ θα ανεβασω ολα τα βηματα που εκανα με την σειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post-218370-0-30201100-1327917512_thumb.png

post-218370-0-35070100-1327917518_thumb.png

post-218370-0-35583500-1327917524_thumb.png

 

post-218370-0-30201100-1327917512_thumb.png

post-218370-0-35070100-1327917518_thumb.png

post-218370-0-35583500-1327917524_thumb.png

 

 

Βασικα τωρα που το βλεπω μαλλον εδω εκανα λαθος...τι επρεπε να διαλεξω στη νδικια μου περιπτωση?? τα υπολοιπα βηματα θα τα ανεβαζα αλλα πρωτα πρεπει να ξερω αν αυτο που επελεξα στο σημειο αυτο ηταν σωστο (το Intel)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην βάζεις της πληροφορίες για cylinder head sector, 99% βρίσκει μόνο του της σωστές,σου βγάζει και μήνυμα ότι αυτά που βάζεις δεν συμπίπτουν με αυτά που βλέπει στον δίσκο.

 

Αν με αυτά που έχει προεπιλογή δεν βρει αποτέλεσμα τότε πρέπει να ψάξεις στο νετ για της τιμές που έχει συγκεκριμένα ο δίσκος σου και βάζεις αυτές όχι ότι νάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην βάζεις της πληροφορίες για cylinder head sector, 99% βρίσκει μόνο του της σωστές,σου βγάζει και μήνυμα ότι αυτά που βάζεις δεν συμπίπτουν με αυτά που βλέπει στον δίσκο.

 

Αν με αυτά που έχει προεπιλογή δεν βρει αποτέλεσμα τότε πρέπει να ψάξεις στο νετ για της τιμές που έχει συγκεκριμένα ο δίσκος σου και βάζεις αυτές όχι ότι νάνε.

Α σορρυ τωρα ειδα οτι απαντησες πιο πριν...θα δοκιμασω με αυτα που εχει ως προεπιλογη και αν γινεται το ιδιο...που θα βρω τις τιμες για τον δισκο μου που λες? (χιλια συγνωμη αλλα δεν ξερω απο τετοια )

 

Τωρα ξαναδοκιμαζω το deeper search (το ειχα δοκιμασει και εχθες αλλα δεν εγινε τιποτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας ειμαι νεος στο φορουμ και θα ηθελα να με βοηθησετε σε ενα προβλημμα που εχω. λοιπον σημερα το κακο εγινε 2 φορες 1 εκανα κατα λαθος φορματ στον εξωτερικο σκληρο 320 gb οπου ειχα πολλα χρησιμα προγραμματα , φωτο, διαφορες δουλειες κτλ.... το δευτερο κακο ειναι πως δεν βλεπω 1 απο τα 2 διαμερισματα του σκληρου μου δισκου που εχω στο laptop μου στο οποιο ειναι και το λειτουργικο .... αλλα κ πολλες φωτο και βιντεο του μικρου μου μπεμπη κατι που δεν θελω να χασω με τιποτα.... help me please....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας ειμαι νεος στο φορουμ και θα ηθελα να με βοηθησετε σε ενα προβλημμα που εχω. λοιπον σημερα το κακο εγινε 2 φορες 1 εκανα κατα λαθος φορματ στον εξωτερικο σκληρο 320 gb οπου ειχα πολλα χρησιμα προγραμματα , φωτο, διαφορες δουλειες κτλ.... το δευτερο κακο ειναι πως δεν βλεπω 1 απο τα 2 διαμερισματα του σκληρου μου δισκου που εχω στο laptop μου στο οποιο ειναι και το λειτουργικο .... αλλα κ πολλες φωτο και βιντεο του μικρου μου μπεμπη κατι που δεν θελω να χασω με τιποτα.... help me please....

 

γνωμη μου ειναι να χρησιμοποιησεις το easeus data recovery το οποιο βρηκα εξαιρετικο αλλα οχι free

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...