Προς το περιεχόμενο

BioShock Infinite

kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 651
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Εδώ κάνουμε αμάν να δούμε κανένα καλό single player παιχνίδι και προτείνουμε να μην γίνει αγορά. Τραγικό νομίζω. Το μέλλον είναι στα cod και στα battlefield και αυτό με τρομάζει. Ότι δε θα κάναμε χα

Κατι που θα φανει χρησιμο σε οσους δεν το εχουν ξεκινησει ακομη ή δεν το εχουν τελειωσει..  

Multiplayer σε τετοια παιχνιδια ειναι λογος για να -μειωσουμε- βαθμολογια.

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αυτο δεν το γνωριζω σιγουρα γιατι τουλαχιστον το far cry 3 ηθελε μονο το UPLAY για να παιξει,δεν εμπαινε στιμ. Θα ξερουμε σιγουρα την δευτερα με τριτη που ερχεται αυτη η καρτα σε εναν φιλο μου.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σε κωδικό στο steam έρχεται. Το tomb raider το έχω πάρει το Bioshock δεν μου τον έχουν στείλει ακόμα από την and αλλά το tomb raider Kai crysis μου τους έστειλαν δύο μέρες πριν την κυκλοφορία του παιχνιδιού. Όσο για το Bioshock λόγο του ότι θα μου το στείλουν δύο φορές. (δύο καρτες) ενδιαφέρομαι για καμιά ανταλαγη με καποιο αλλο stem game.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Την έψαχνα και εγω, Ελλάδα δεν νομίζω να τη βρεις. Απο το γερμανικό αμαζον αν τους έχουν μείνει κομμάτια αλλα πολλα τα λεφτά και το κουτί/manual θα ειναι λογικα στα Γερμανικά επίσης. Προσωπικά έχω κάνει pre order την premium που ειναι ίδια με τη songbird χωρίς το πουλί.

Sent from my iPad using Insomnia

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.