Προς το περιεχόμενο

BioShock Infinite


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O κολέκτορας πάντως ήδη έχει γίνει προπαραγγελία :P

Κολέκτορα εννοείς την songbird edition; Αν ναι που την πέτυχες; Ψάχνομαι για προπαραγγελία αλλά το game.co.uk δε με αφήνει να ολοκληρώσω την παραγγελία, μου πετάει σφάλμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Από οτι διαβάζω σκοπεύουν να συμπεριλάβουν το παιχνίδι στο επόμενο amd game bundle.</p>

 

Όντως πήρα την 7950 και είχε δώρο του παιχνίδι μαζί με το crysis 3.

Ενώ η προηγούμενη που είχα πάρει είχε far cry 3 hitman και sleeping dogs.

 

Αποστολή από το GT-I9300 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κολέκτορα εννοείς την songbird edition; Αν ναι που την πέτυχες; Ψάχνομαι για προπαραγγελία αλλά το game.co.uk δε με αφήνει να ολοκληρώσω την παραγγελία, μου πετάει σφάλμα.

 

από public την παράγγειλα και δεν ξέρω αν την έχουν ακόμα διαθέσιμη. Νομίζω την έχει και το πλαίσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαφανίστηκε από παντού.. Προβλέπω να μου τον πιάνει το γερμανικό amazon (τι στο καλό το βρετανικό δεν την έφερε καθόλου αυτή την έκδοση;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά έψαχνα με το αγαλματίδιο αλλά απο αμαζον γερμανίας θέλουν 143 ευρώ... δεν παίζει. Παρήγγειλα τελικά την premium από αμαζον αγγλίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BioShock Infinite hands-on: five hours in cloud city

 

 

There’s something I can’t tell you about BioShock Infinite.
Not because it’s a spoiler [...] but because I can’t quite communicate it. It’s something I felt after playing Half-Life 2, and again after playing BioShock 1.
It’s the sense you get after experiencing something so vivid and rich that you know you’ll never be able to fully describe what it felt like.

 

 

Από τα πιο αναμενόμενα παιχνίδια του 2013 για μένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Irrational Games Announces BioShock Infinite Season Pass

 

 

Irrational Games today announced that production of downloadable content has recently begun for BioShock Infinite and revealed details of the BioShock Infinite Season Pass. Three all-new add-on packs will provide hours of additional gameplay and continue the player’s journey in the sky-city of Columbia with new stories, characters, abilities and weapons.

 

Those who purchase the BioShock Infinite Season Pass will also receive the Early Bird Special Pack at no extra cost. This bonus pack contains four pieces of exclusive gear, a Machine Gun Damage Upgrade, a Pistol Damage Upgrade, a gold skin for both weapons and five Infusion bottles that allow players to increase their health, their shield durability or their ability to use Vigors by increasing the quantity of Salts they can carry.

 

The BioShock Infinite Season Pass will be available on March 26, 2013 when the game is planned to launch, and provide nearly $30.00 of add-on content for $19.99 (PlayStation®Network, Windows® PC) or 1,600 Microsoft Points (Xbox LIVE® online entertainment network) – a savings of more than 30%. The Season Pass will include all three add-on packs, and can be pre-ordered today throughwww.preordernow.com or at a participating retailer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...