Προς το περιεχόμενο

to be macbook or to wait..


madtracker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελικά ρε παιδιά το πορισμά ποιο είναι?? εχω μπριζώθει και η θεία μια φορά το χρόνο έρχεται...η αλήθεια ειναι οτι δεν μου χρειάζεται άμεσα αλλα ειναι πολυ κ@βλ@ντα το άτιμο :D

helpppppp me

 

 

Εγω στη θεση σου θα περιμενα...

Δες και την περιπτωση να σου στειλει μεσω ταχυδρομειου η θεια σου το καινουριο οταν βγει με το καλο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά ρε παιδιά το πορισμά ποιο είναι?? εχω μπριζώθει και η θεία μια φορά το χρόνο έρχεται...η αλήθεια ειναι οτι δεν μου χρειάζεται άμεσα αλλα ειναι πολυ κ@βλ@ντα το άτιμο :D

helpppppp me

Να πείς στην θεία να έρθει τον Σεπτέμβρη!!! :-) Πλάκα κάνω. Έχουν δίκιο τα παιδιά από πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού δεν το χρειάζεσαι μπορείς να περιμένεις η αλήθεια είναι ότι πιθανό το βλέπω και εγώ να αλλάζει και το design και το backlight στην οθόνη είναι ωραίο το άτιμο όπως και μικρά πραγματάκια το φως στο πληκτρολόγιο. οπότε περιμένεις αν και μπορεί να το μην το προλάβει η θεία έχουν πέσει πολλά στην apple εδώ πέρυσι ένα leopard μαζί με το iphone δε μπόρεσαν να βγάλουν και περιμέναμε ως το Σεπτέμβρη. και το ταχυδρομείο θα δουλέψει βέβαια προσοχή στο τελωνείο πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρουμε κάν αν θα αλλάξει το design ή αν από πλαστικό υλικό περάσει σε αλουμίνιο. Υποθέσεις κάνουμε βασιζόμενοι σε διάφορα rumors που κυκλοφορούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πόρισμα είναι ότι αν πρόκειται για 1 μήνα και κάτι, περιμένεις να βγουν τα καινούρια.

Αυτό όμως με σιγουριά δεν το ξέρουμε και έτσι θα έχουμε δύσκολο καλοκαίρι εκεί στον Μιχαλάκι παίζοντας ρακέτες.

Περιμένεις ενα μήνα παίζοντας ρακέτες στον Μιχαλάκη κ αν μέσα στον Ιούλιο δεν έχει ανακοίνωση παίρνεις...Αυτά..Πάντως απο αυτά που διαβάζω κ φυσικά είναι υποθέσεις τα περιμένουν μέσα στον Ιούλιο για 2 λόγους.

1. Η montevina βγαίνει 14 Ιουλίου

2. Η σχολική χρονιά που πρέπει να προλάβουν γιατι εκεί μαθητής χωρίς macbook είναι μόνο ο Σίμος ο καρχαρίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...