Προς το περιεχόμενο

Opera 9.50 Final


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα Vista 64 πάντως εδώ και 1+ χρόνο δεν είχα ποτέ πρόβλημα με καμία έκδοση του.

 

Με τη Main bar να δούμε τι γίνεται.

 

Α, 1 χαρά, μεγαλώνει η Personal όσο θες, δε θυμάμαι αν γινόταν σε παλιές εκδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ο opera είναι μακραν ο καλύτερος αλλά ρε γαμώτο δεν συνεργάζεται με κανένα download manager. Ελπίζω η καινούργια έκδοση να έχει κάνει κάτι για αυτό...

 

Συνεργάζεται με Flashget

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με IDM πάντως δουλέυει απροβλημάτιστα...

Πολύ ωραίο σκιν και λίγο πιο ελαφρύς... Για υπερμηχάνημα σαν ένα απο αυτά που έχω (Ρ3 800) είναι ότι πρέπει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για linux βγηκε ή ακομα?

 

Εμενα παντως μου βγαζει ενα μικρο error οσο αφορα το repo κατα το update (debian testing).

Περιμενω πως και πως την 9,50 γιατι το flash μου εχει κανει την περιηγηση, κολαση. Τι θελουν και το αναβαθμιζουν το !@#$%^&*?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά η έκδοση είναι πολύ καλύτερη απ'ότι περίμενα, ο firefox έχει δυνατό ανταγωνιστή οπότε στις 17 πρέπει να δούμε σπουδαία πράματα και από αυτή την μεριά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To λάτρεψα από τη πρώτη στιγμη, εδώ κ πόσα χρόνια είναι τόσο εύχρηστος....Το μόνο κρίμα είναι μετά το delete private data ότι δε κρατάει τους κωδικούς στις ιστοσελίδες αποθηκευμένους. Ξέρει κανείς αν γίνεται να διορθωθεί αυτό κάπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To λάτρεψα από τη πρώτη στιγμη, εδώ κ πόσα χρόνια είναι τόσο εύχρηστος....Το μόνο κρίμα είναι μετά το delete private data ότι δε κρατάει τους κωδικούς στις ιστοσελίδες αποθηκευμένους. Ξέρει κανείς αν γίνεται να διορθωθεί αυτό κάπως?

 

Επέλεξε ό,τι θες να μη σβηστεί πατώντας στο "Λεπτομερείς επιλογές".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερος και ο OPERA 9.50, φοβερος και ο FIREFOX 2.0.

Δεν ειναι αναγκη να τους συγκρινουμε μεταξυ τους με ολες αυτες τις παιδικες "διαμαχες" του στυλ "Ο Opera ειναι καλυτερος Οχι ο Firefox ειναι, οχι ο Opera ειναι...." κλπ απο τη στιγμη που μπορουμε να τους χρησιμοποιησουμε και τους 2. Απλά!:-)

 

Εγω τους χρησιμοποιω και τους 2 με συχνοτητα 70-30(υπερ του Firefox λογω οργανωσης των bookmarks και των addons) για το 99% των ιστοπλοηγησεων μου.

Το υπολοιπο 1% χρησιμοποιω τον Internet Explorer 7.0 και οφειλω να πω οτι μου αρεσει φοβερα και αυτος!! Ειδικα η αναλυση/ευκρινεια που εχει ειναι ΤΡΟΜΑΧΤΙΚΗ και πολυ καλυτερη απο Opera και Firefox και δεν ξερω πως το κανουν και θα ηθελα να την εχω σε Opera και Firefox....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τον εγκατέστησα κι εγώ. Με μια πρώτη ματιά μου φαίνεται αρκετά πιο γρήγορος από firefox και explorer! Δε το περίμενα. Επίσης ωραίο σχέδιο και εύχρηστο μενού. Ιmpressed! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...