Προς το περιεχόμενο

Καλυτερες Ελληνικες σειρες-Top5


marantonis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τους λέω. Μιλάμε για καρτουνίστικο χιούμορ βασικά, και μάλιστα πολύ πετυχημένο του είδους. Αλλά γούστα ειν' αυτά - μιλώντας για είδη.

 

 

 

 

Το "ωχ" ακόμα δεν το εξήγησες.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς θεού. Το κακοήθειες πήγαινε στο απόμακρο ενδεχόμενο πως το topic εκτροχιάστηκε.

 

Και για να μη μας πουν και offtopic, τον Πρίγκηπα που έπαιζε η ΕΤ1 το θυμάται κανένας;

 

Edit: Χωρίς αυτό να αποκλείει τη πιθανότητα να είμαι καραμαλάκας φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ναι αλλά με αυτού του είδους τις διατυπώσεις, δε βοηθάς για να βγάλουμε την αρχικώς εκτιμούμενη είδηση τύπου Espresso... 33.gif

 

 

 

 

...Τεσπα, προσωπικά δεν την είδα ποτέ όλη αυτή τη σειρά του Αρμένη (τον Πρίγκηπα λέω), αλλά έχω μείνει με την αίσθηση ότι ήταν ψιλοαποτυχία (γι' αυτό και δεν την είδα όλη, ενώ γενικά τον πάω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tί 'θελες και το θυμήθηκες που τους ξέχασες;

 

 

 

 

 

 

 

 

(χουμοράκι έκανε ο Σέλερς, μέσω του οποίου μας "είπε", "χαλαρώστε λίγο από μόνοι σας με το ξανθιώτικο οφτόπικ, γαμώ την καμπούρα της γκαμήλας γαμώ")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tί 'θελες και το θυμήθηκες που τους ξέχασες;

 

 

 

 

 

 

 

 

(χουμοράκι έκανε ο Σέλερς, μέσω του οποίου μας "είπε", "χαλαρώστε λίγο από μόνοι σας με το ξανθιώτικο οφτόπικ, γαμώ την καμπούρα της γκαμήλας γαμώ")

 

ειναι τελειο ρε.

μια σειρα που επαιζε ο αλκινοος ιωαννιδης στον αντεννα και την λεγαν τα μπακουρια τη θυμαστε??

 

 

δυστυχως χαρη σε αυτο το ατομο δεν προκειται να ξαναπατησω το ποδι μου στην Ξανθη. κριμα και ειναι πολυ ομορφη πολη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Της Ελλάδος τα παιδιά

2. Απαράδεκτοι

3. Ορκιστείτε παρακαλώ

4. Εγκλήματα

5. Οι αυθαίρετοι

 

Θα ήταν ωραίο να συγκεντρώνονταν όλα τα σήριαλ κατά σειρά προτίμησης στο 1ο ποστ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...