Προς το περιεχόμενο

Top Gear BBC 2


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 719
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όποιον και να φέρουν η εκπομπή δεν θα είναι ποτέ η ίδια.

Και αυτό γιατί δεν ήταν μία απλή εκπομπή αυτοκινήτων για τους petrolheads, ήταν ένα σόου που μπορούσε να παρακολουθήσει ευχάριστα και κάποιος που ξεχωρίζει τα αυτοκίνητα σε ..μπλε και κόκκινα.

 

Είτε φτιάξουν κάτι εντελώς νέο, χωρίς Stig, special guest, ..παρκούρ vs car, road trips και specials, είτε προσπαθήσουν να συνεχίσουν στο ίδιο μοτίβο, το αποτέλεσμα θα είναι χαμένο από τα αποδυτήρια.

 

Στην πρώτη περίπτωση, η αναπόφευκτη σύγκριση με τα υψηλά στάνταρ της μέχρι τώρα εκπομπής θα το θάψει, στην δεύτερη θα φανεί σαν μία κακή αντιγραφή και θα αρχίσουν τα bring my old top gear back με το καλημέρα.

 

Συμπαθής ο Άτκινσον, αλλά νομίζω πως ούτε αυτός μπορεί να σηκώσει τέτοιο βάρος.

η αληθεια ειναι οτι το top gear στο τελευταιο κυκλο ειχε κανει μεγαλη κοιλια, και σε ολα τα επεισοδια με πηρε ο υπνος...

(αυτο το χα ξαναπαθει σε αλλες 2 ταινιες συνολικα στη ζωη μου, το twilight Και το νονο :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Όποιον και να φέρουν η εκπομπή δεν θα είναι ποτέ η ίδια.

Και αυτό γιατί δεν ήταν μία απλή εκπομπή αυτοκινήτων για τους petrolheads, ήταν ένα σόου που μπορούσε να παρακολουθήσει ευχάριστα και κάποιος που ξεχωρίζει τα αυτοκίνητα σε ..μπλε και κόκκινα.

 

Είτε φτιάξουν κάτι εντελώς νέο, χωρίς Stig, special guest, ..παρκούρ vs car, road trips και specials, είτε προσπαθήσουν να συνεχίσουν στο ίδιο μοτίβο, το αποτέλεσμα θα είναι χαμένο από τα αποδυτήρια.

 

Στην πρώτη περίπτωση, η αναπόφευκτη σύγκριση με τα υψηλά στάνταρ της μέχρι τώρα εκπομπής θα το θάψει, στην δεύτερη θα φανεί σαν μία κακή αντιγραφή και θα αρχίσουν τα bring my old top gear back με το καλημέρα.

 

Συμπαθής ο Άτκινσον, αλλά νομίζω πως ούτε αυτός μπορεί να σηκώσει τέτοιο βάρος.

Iσχυει ,συμφωνω απολυτα με τα παραπανω .To top gear χωρις τον κυριο συντελεστη και κατ'επεκταση την τριαδα  ειναι καταδικασμενο να αποτυχει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι λεω τζάμπα γκρίνια (γενικά το λεω, όχι απο εσάς εδώ) για το τίποτα. Αν ήταν - υποθετικά πάντα - να αναλάβει ο Atkinson η ο οποιοσδηποτε, μπορεί τα πρώτα επς να σας κακοφανούν αλλα θα βγάζανε ποιότητα και στο τέλος θα το βλέπατε όλοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον το τεράστιο κεφάλαιο που λέγεται Top Gear με τη γνωστή τριάδα κλείσει (που έχει κλείσει), το όνομα θα έπρεπε να είναι ένα και μόνο ένα....

 

Chris Harris .-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ενταξει γελαει ο κοσμος απατο θα παει© αν ισχυει .To γκομενακι ειναι Α' κατηγορια  αλλα δεν αρκει  ειναι  αριστη για αλλα πραγματα ομως ...

 

 

 

Link.png Site: Δείτε ποια διάλεξε το BBC για να αντικαταστήσει τον Jeremy Clarkson στο νέο 'Top Gear'

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Glenister πάντως στο Life On Mars έβγαζε γέλιο, πρέπει να το έχει και στη παρουσίαση. Τώρα για να αντικαταστήσει τον Clarkson λίγο δύσκολο βέβαια.

 

Εδώ σαν καλεσμένος στην εκπομπή

 

 

Τώρα που τον βλέπω εδώ μια χαρά είναι

 

https://youtu.be/EkqAAw_xzPY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αδύναμο τρίο, ούτε για αστείο δεν μπορεί να αντικαταστήσει την παλιά τριάδα. Η jodie kidd έχει εμφανιστεί τρεις φορές στην εκπομπή και είναι petrolhead, αλλά ένα μοντέλο δεν κολλάει στο καφρικο top gear που αγαπησαμε. O glenister δεν έχω ιδέα ποιος είναι. Τον guy martin τον θυμάμαι από το TT3D. Πολύ ωραίος τύπος και ως οδηγός αγώνων δεν είναι τυχαίος, όμως προέρχεται από τον χώρο της μοτοσικλέτας και κυρίως δεν μπορείς να καταλάβεις λέξη από ότι λέει. Πως θα σταθεί ως παρουσιαστής;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα απογοητευση!!!Ευτηχως που εχω ολα τα επεισοδια, και θα μπορω να αναπολω τις παλιες καλες εποχες σνιφ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW δύο ονόματα που διάβαζα αρκετά σε σχόλια στο ίντερνετ ότι θα ήθελαν πολλοί στο Top Gear είναι οι Rowan Atkinson (ο καλύτερος guest ever) και Chris Harris, και όντως ήταν τρομερή ιδέα. Μαζί με τον Guy Martin πιστεύω ότι θα ήταν μια τριάδα που θα στεκόταν επάξια στο ύψος της εκπομπής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...