Προς το περιεχόμενο

Top Gear BBC 2


4saken

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 719
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε torrent sites? :o

 

Εχω μια απορια γι αυτο. Εφοσων προβαλλεται στην τηλεοραση της καθε χωρας μια σειρα οπως π.χ. lost,fringe etc θεωρειται παρανομο το κατεβασμα τους μεσω τορρεντ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αυτον τον τυπο ken block κατι τον ελεγαν τι τον εβαλαν?

Οπως ειπε και ο may ο τυπος ειναι αχρηστος δεν μπορει να κρατησει το αμαξι σε ευθεια γραμμη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια απορια γι αυτο. Εφοσων προβαλλεται στην τηλεοραση της καθε χωρας μια σειρα οπως π.χ. lost,fringe etc θεωρειται παρανομο το κατεβασμα τους μεσω τορρεντ?

 

υποθέτω πως ειναι διοτι εφοσον λειτουργουν με πνευματικα δικαιωματα, θα πρεπει να εχει αγορασει καποιος τα δικαιωματα για προβολη στην ελλαδα, να τα διαχειριζεται, για να μπορουν να προβληθουν (ακομα και ιδιωτικα) οπουδηποτε και με οποιοδηποτε μεσω στην Ελλαδα...

 

τουτεστιν αυτη τη στιγμη στην Ελλαδα ειναι παρανομο να υπαρχει Top gear season 13... διοτι κανεις δεν εχει αγορασει δικαιωματα προβολης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ γέλασα πολύ με τον καλεσμένο.

επίσης , δε μου άρεσε καθόλου αυτό με τα ΦΙΑΤ500.

για πρώτη φορά ένιωσα πως ήταν κατευθυνόμενη διαφήμιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά κλείνουν πολύ γρήγορα τα εισητήρια απ' ό,τι ξέρω, αλλά λογικά ανα σαιζόν, δεν κλείνουν για μελλοντικές. Το θέμα είναι ότι παίρνουν 50-50 άντρες γυναίκες... άρα πολύ άντρες... απορρίπτονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...