Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οποιος δεν του αρεσει το παιχνιδι ας μας χαρισει ολα τα αντικειμενα του και ας φυγει :devil:

 

* παν να φυγω στις 7 30 απο το σπιτι (η ωρα ηταν 7,25) και εχω ανοιχτο το pc... λεω δεν παιζω για 5 λεπτα farming για ΠΛΑΚΑ? και παιζω!

 

ε λοιπον σε 1 λεπτο μεσα το παιχνιδι στο ΑΚΤ1 μου πεταει απο ΜΟΒ ζωνη πρασινη , ανοιγω και ειναι αυτο!

δε με ενοιαζε αν ηταν καλο η μετριο αλλα οτι σε 1 λεπτο μεσα χαμογελασα!

post-44836-0-02585700-1370536106_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πάντως μ αρέσει που απαντάς στον εαυτό σου...

 

λογικο γιατι ειμαι και barbarian kai wizzard! δεν ειμαι ενας ειμαστε 2 και αργοτερα θα γινουμε 5... :-D

 

* edit :  παμε γερα...!

post-44836-0-22315500-1370552679_thumb.jpg

Επεξ/σία από greeneye
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κυνηγας το hellPfire ring... να παιζεις με 30% στο ΜΡ3 και να σου ριχνει τα πρωτα 2 (!!!) αλλα οχι το τριτο... οκ καλα παμε...

 

να ξαναπαιζεις στο ΜΡ4 τωρα, να βγαζεις ευκολα σχετικα τα πρωτα 2 portal και να σου ξαναριχνει τα πρωτα 2 κλειδια! με 40%  και να εχεις απο 2 κλειδια τωρα - και να φτυνεις αιμα

να βγαλεις το τριτο (πραγματικα ειδα και επαθα στο ΜΡ4) και να ΜΗ στο ριχνει ξανα!!! γμτττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττ

 

:mad:

 

το real of turmoil το εχω οριακα σχετικα στο ΜΡ4... (παντα μονος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει νοημα να σπαταλας machines σε τοσο χαμηλα mp .Καλυτερα να βρεις παρεα να πατε mp7 και ανω.

 

το ξερω ειναι τυρανια απλα ηθελα να το βγαλω μονος το ring, τωρα 1 εμεινε ελπιζω στο επομενο 40% να το ριξει

γιατι και τα machine θελει παιδεμα να μαζεψεις πολλα. μεχρι και ΜΡ6 παιζω για κλειδια... χτες με ΜΡ6 η μαλακια δεν το εβγαλε!

τωρα ποια παιζω στο ΜΡ5 για ποιο γρηγορα να παω στον keywarden ανεβαζοντας παραλληλα και λιγο ΧΡ

 

απο αντικειμενα πολλη σαβουρα, χτες απο legendary ελαχιστα εως καθολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα σημερα πρωτη φορα στα χρονικα σε mp8 ΔΕΝ εριξε το κλειδι.Αν ειναι δυνατον....εριξε ομως 3 legendary + 1 green.

Μονο το green αξιζει κατι ψιλα...τα αλλα πηγαν στο χυτηριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα σημερα πρωτη φορα στα χρονικα σε mp8 ΔΕΝ εριξε το κλειδι.Αν ειναι δυνατον....εριξε ομως 3 legendary + 1 green.

Μονο το green αξιζει κατι ψιλα...τα αλλα πηγαν στο χυτηριο...

 

εμενα παντως στο ΜΡ5 περιπου μισες μισες το παει ειναι σωστο γενικα random οντως οπως και τα legendary. ειμαι 100% σιγουρος

πλεον. παω farming ΑΚΤ2 γιατι θελω 3 κλειδια να φτιαξω τα machine , τα αλλα τα εχω! σε ΜΡ4 η τελικη μαχη.

Η μαλακια ειναι οτι το portal που θελω το ανοιξε τελευταιο και χαλασα τσαμπα 2 machine!!! ελπιζω να μη ξαναγινει!

 

edit : πρασινακι στα πρωτα 2 λεπτα χμμμμμμ :huh:

 

τελικο edit : επιτελους με ΜΡ4 μου εβγαλε στο 3ο πορταλ το organ! μου ανοιξε τελευταια την απαραιτητα

πρωτα δηλαδη τριτη. Στις πρωτες 2 δεν πεταξε κανενα organ και χαρηκα γιατι λεω σε αυτην που το θελω θα το ριξει ! και το εριξε!!! βεβαια τα stats ειναι για τα πανυγηρια... θαυμαστε!!!

post-44836-0-65679000-1370701184_thumb.jpg

post-44836-0-20438900-1370792771_thumb.jpg

Επεξ/σία από greeneye
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα μωρε να φτιαξεις το επομενο επιπεδο των gems που χεις στο chest..δεν ειναι ακριβη διαδικασια...

 

εεε βαλε ενα 5ευρω και παρε κανα 100αρι μυρια ...να ξεμπερδευεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...