Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες το activation key να το περασω τωρα στο battlenet account ?

Όχι, στο μήνυμα που έστειλε η Cd-media είπε να μην κάνουμε εγγραφή πριν τις 00:00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι, στο μήνυμα που έστειλε η Cd-media είπε να μην κάνουμε εγγραφή πριν τις 00:00

 

Οχι 12 στις 1. Εχουν κανει λαθος στην ωρα στα mail που μας στειλανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες το activation key να το περασω τωρα στο battlenet account ?

 

καλύτερα οχι...

κάπου είδα πως κάποιοι έλαβαν email απο το μαγαζί που τους το έστειλε και τους ζητούσε να μην βάλουν το cd key πριν την ώρα που επιτρέπετε να το πουλήσουν για να μην υπάρξει πρόβλημα.

πιστευω πως το πρόβλημα θα το έχει το μαγαζί γιατι δεν επιτρέπετε να το πουλήσουν ακομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η cdmedia στέλνει με Γενική Ταχυδρομική , παρτε τηλέφωνο cdmedia να σας που τον αριθμό αποστολής και μετα τηλέφωνο στην Γενική Ταχυδρομική για να δειτε που ακριβώς ειναι το πακέτο.

Μπορείτε να το δείτε και απο το site τους εφόσον εχετε τον αριθμό αποστολής

Είμαι στην δουλειά και δεν μπορώ να μπω στο κωλοyahoo :( για να δω τον αριθμό αποστολής)

τέσπα με γενική έχω άσχημες εμπειρίες...(συνεργαζόμαστε και στην δουλειά μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι κοινοί θνητοί που δουλεύουμε, απο αύριο απόγευμα θα έχει D3 :mad:

 

 

Κι ακόμα πιο θνητοί κι αδύναμοι χαρακτήρες από Παρασκευή, γιατί άντε και το ξεκίνησα απόψε, πώς θα το κλείσω για να πάω αύριο γραφείο;

 

loldaddy.com-1336133232.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα με cd media και μου ειπαν install και activation key μετα τις 1 το βραδυ.

Οπότε υπομονή..

 

καλύτερα οχι...

κάπου είδα πως κάποιοι έλαβαν email απο το μαγαζί που τους το έστειλε και τους ζητούσε να μην βάλουν το cd key πριν την ώρα που επιτρέπετε να το πουλήσουν για να μην υπάρξει πρόβλημα.

πιστευω πως το πρόβλημα θα το έχει το μαγαζί γιατι δεν επιτρέπετε να το πουλήσουν ακομα..

Ε, ναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6

 

??

 

Επειδη εχω κατεβασει τον client (λογω annual pass) και δεν με αφηνει να κανω setup ακομα εννοεις απο τις 6 το απογευμα θα μπορεσω να το κανω install;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κεραυνέ, να ελπίζεις να παίξεις μέσα στην εβδομάδα και ίσως λίγο το σουκου... εάν παίξω τόσο θα είμαι χαρούμενος...

Εγω παλι ελπιζω μεχρι το πρωι να ειναι ολα οκ μακαρι δηλαδη .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

??

 

Επειδη εχω κατεβασει τον client (λογω annual pass) και δεν με αφηνει να κανω setup ακομα εννοεις απο τις 6 το απογευμα θα μπορεσω να το κανω install;

 

Ακριβώς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...