Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά κάτι σημαντικό που η πλειονότητα το αγνοεί.

 

Πρώτο πράμα (με τα το remove shadows :P ) που θα κάνετε στα options είναι στο Gameplay (αν δε κάνω λάθος) να κλικάρετε τα

 


  •  
  • Elective Mode
     
    Έτσι να μπορείτε να βάζετε όποια skills εσείς θέλετε στα ποντίκια σας και όχι στα στάνταρ καθορισμένα της Blizzard
     
  • Advanced Tooltips
     
    Να δείχνει το damage που θα κάνουν τα skill σας και όχι ένα κουλό % of weapon damage

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Advanced Tooltips

 

Να δείχνει το damage που θα κάνουν τα skill σας και όχι ένα κουλό % of weapon damage

 

 

επιτέλους, καθυστέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 Στον Zeniath

Επίσης καλό θα ήταν(αν και μικρότερης σημασίας) να κάνετε bind το force move command σε καποιο key(κατα προτίμηση του mouse)ωστέ να αποφεύγετε να χτυπάτε αντιπάλους ή να μαζεύετε αντικείμενα χωρίς να το θέλετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόλις έφαγα πιστολιά από cdmedia. Δεν είχε καταγραφεί η παραγγελία λέει στο σύστημά τους (παρότι στο site την εμφάνιζε κανονικά). Ψάχνουν τώρα να δουν τι θα κάνουν :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά θα τα έχω όλα στο full!!Γιαυτό άλλωστε προχθές αντικατέστησα την GTX 470 με μια GTX 570 . :wub: Αν και δε νομιζω να είχε πρόβλημα και η 470 .

 

@IMMORTALFRANK Περαστικά φίλε...συμβαίνουν αύτα το θέμα είναι ποιος θα είναι ο άτυχος που θα την πληρώσει.Μακάρι να βρεθεί κάποια λύση! :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά το απαιτητικό Diablo..

Δεν ξερω τι pc εχεις αλλα πιστευω οτι υπαρχουν μηχανηματα που θα τρεξουν το game και θα ειναι σε minimum η recommended specs καλο θα ηταν να ξερουν τι να απενεργοποιησουν για να τρεξει λιγο καλυτερα χωρις να χαμηλωσεις την αναλυση πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι pc εχεις αλλα πιστευω οτι υπαρχουν μηχανηματα που θα τρεξουν το game και θα ειναι σε minimum η recommended specs καλο θα ηταν να ξερουν τι να απενεργοποιησουν για να τρεξει λιγο καλυτερα χωρις να χαμηλωσεις την αναλυση πχ.

 

Εγω ειμαι της αντιθετης αποψης, κατεβαζεις αναλυση οσο θεωρεις οτι αντεχει το ματι σου μονο και μονο για να εχεις ενεργοποιημενα καποια καλουδια οπως shadows και αυξημενα particles ή/ και καλυτερης ποιοτητας textures. Τεχνικες κονσολας δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...