Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να ρίξω καμιά spoileria να ανάψουν λίγο τα αίματα να πέσει κανα δάκρυ? άντε γιατί είμαι 9 1/2 ώρες στη δουλεία, έχω άλλη 1 1/2 ώρα και δεν βλέπω πουθενά δράμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι όντως, ο client πριν ξεκινήσει επικοινωνεί με τον server της Blizzard και δέχεται ημερομηνία και ώρα remotely, δεν θα σε αφήσει να κάνεις install είτε το κατέβασες είτε το έχεις σε DVD.

 

Ίσα ίσα όποιος περιμένει DVD για να κάνει εγκατάσταση του προτείνω να κατεβάσει τον client γιατί έχει να κάνει και κάποια updates που μπήκαν αφού έγινε η εκτύπωση των DVDs και θα το έχει έτοιμο για τρέξιμο κατ'ευθείαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα γιατί μου δίνεις κίνητρα... ας κάνουμε μία δοκιμή με κάτι που δεν είναι spoiler μιας και το είπαν οι developers κατά press conference αλλά μπορεί να μην το έχουν διαβάσει πολλοί

 

 

τον kein δεν τον χτύπησε κομήτης αλλά ο tyrael που έγινε έκπτωτος στην γη

 

 

τώρα αυτό που το έχουν πει ήδη είναι ή όχι spoiler ? trololol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα γιατί μου δίνεις κίνητρα... ας κάνουμε μία δοκιμή με κάτι που δεν είναι spoiler μιας και το είπαν οι developers κατά press conference αλλά μπορεί να μην το έχουν διαβάσει πολλοί

 

 

τον kein δεν τον χτύπησε κομήτης αλλά ο tyrael που έγινε έκπτωτος στην γη

 

 

τώρα αυτό που το έχουν πει ήδη είναι ή όχι spoiler ? trololol

Καλά αυτό είναι theorycrafting γενικότερα,δεν είναι δα και spoiler.

Ρίξε τέτοια ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες, θεωρητικά κάτι ΟΥΑΟΥ δεν υπάρχει... το παιχνίδι έχει μια ιστορία Α και ουσιαστικά όλο το ζουμί είναι το gameplay που ο καθένας το χαίρεται με διαφορετικό τρόπο. Άρα ουσιαστικά δεν πιστεύω ότι υπάρχει κάτι για να spoilareis και να κάνει τον άλλον να ξενερώσει (μιας και η χαρά βγαίνει από το gameplay και το Multiplayer με φίλους στο skype κτλ κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλά αυτό είναι theorycrafting γενικότερα,δεν είναι δα και spoiler.

Ρίξε τέτοια ^_^

 

well, όσοι είδαν τα cinematics δεν έχουν αμφιβολία για το τι είναι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες, θεωρητικά κάτι ΟΥΑΟΥ δεν υπάρχει... το παιχνίδι έχει μια ιστορία Α και ουσιαστικά όλο το ζουμί είναι το gameplay που ο καθένας το χαίρεται με διαφορετικό τρόπο. Άρα ουσιαστικά δεν πιστεύω ότι υπάρχει κάτι για να spoilareis και να κάνει τον άλλον να ξενερώσει (μιας και η χαρά βγαίνει από το gameplay και το Multiplayer με φίλους στο skype κτλ κτλ)

Μην το λες,εγώ π.χ θέλω να ευχαριστηθώ το story μια φορά και μετά να συνεχίσω καθαρά με multiplayer.

Ειδικά όσοι έχουν διαβάσει και βιβλία δεν θα θέλουν με τίποτα να φάνε spoil.

 

well, όσοι είδαν τα cinematics δεν έχουν αμφιβολία για το τι είναι :P

Hehe θα αντέξω κάποιες ώρες ακόμα,φάγαμε τον γαϊδαρο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έφεραν σε λάθος κατάστημα σε εμένα και νυχτιάτικα (11 θα αρχίσουν να τα δίνουν) ποίος τρέχει να το πάρει στου διαόλου τη μάνα......

αύριο πρωί έχω φύγει όμως...

 

diablo 3 , μια κούτα τσιγάρα και προμήθειες μερικών ημερών από το σουπερ μαρκετ :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

diablo 3 , μια κούτα τσιγάρα και προμήθειες μερικών ημερών από το σουπερ μαρκετ :-D

συμφωνώ 100% :mrgreen:

edit : μόλις ήρθε ο κολλέκτορας :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...