Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα παιδια.Μπορει καποιος παρακαλω να μου πει που θα βρω το activate key?αγορασα το παιχνιδι απο την blizzard και στα mail μου δν εχω λαβει τιποτα τετοιο..Λιγη βοηθεια γιατι τρεχει κρυος ιδρωτας αυτην την στιγμη!Ευχαριστω

ειναι ηδη μεσα στο account σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου τηλεφώνησαν κι εμένα από το Πλαίσιο στην Καλαμαριά και μου είπαν να περάσω 21:00-21:30 να πάρω το παιχνίδι.

Αναμένεται κάψιμο όλο το βράδυ (αν δεν υπάρξουν προβλήματα με τον server :devil: ).

 

 

 

πιστευω καμμια απο ομαδα απο warez(reloaded-skidrow ktl) δν θα ασχοληθει να το σπασει γτ πολυ απλα ειναι σαν το wow κ κατι σαν το wow δεν σπαει απλα κανεις emulate σε εναν server,το πολυ σε λιγο καιρο να αρχισουν να ανοιγουν διαφοροι private σερβερς αλλα σιγουρα θα ειναι full bugs-lags δν θα εχει ολα τα quests items ktl οποτε τι να το κανεις.

 

αμα ηταν θα εσπαγε κ η beta κανονικα

 

 

Δεν το γνώριζα αυτό. :P

Πίστευα ότι η σύνδεση στο internet είναι υποχρεωτική, για να καταπολεμήσουν την πειρατεία (όσο μπορέσουν) και όχι γιατί ο server είναι αυτός που θα αποφασίζει για το loot κτλ., που μόλις διάβασα σε διάφορα forum. :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ευχαριστω παιδια για την γρηγορη απαντηση!!δηλαδη οταν ξεκιναει το install και με ρωταει activate diablo 3 η already activated διαλεγω το 2?

 

προφανώς το 2ο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ thanks.εχω χαζεψει απο την αγωνια!τελος παντων και παλι ευχαριστω και καλο καψιμο σας ευχομαι!

ελπίζω να μην μείνεις με την αγωνία και εσύ και εμείς μαζί :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος έχει guest pass περισσευούμενο θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως καθώς μίλησα με plaisio και μου είπαν όσοι δεν έχουν κάνει προπαραγγελία θα το έχουν από αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος ειναι εσσαλονικη και τον βολευει MediaMarkt Stathmos ας ερθει λεγομαι Γιαννης τμημα Η/Υ εχω 15 κομματια να του δωσω κανονικα . NO COLLECTORS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψηθηκα και εγω ..

 

Aγορα digital και να το εχω αποψε ή retail αυριο ?

Αναλόγως τα γούστα

Αν σου αρέσει η retail μορφή στα games go for retail

Πάντως αν το πας με γνώμονα το αν θα παίξεις σήμερα κράτα και μία πισινή όπως όλοι μας μήπως και γκρεμοτσακιστούν οι server και την βγάλουμε με καμιά ταινία το βράδυ :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...