Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να ρωτησει κατι και ο σκραπας,μιας και ασχολουμαι τα τελευταια χρονια πιο ενεργα με το gaming και ειδικα τωρα λογω ανεργιας δεν ετυχε να παιξω τα προηγουμενα 2 της σειρας παρα μονο κατι baldurs gate,dungeon siege,skyrim κτλ αν και εχω δει και ακουσει πολλα για τα diablo.

 

Ερωτω λοιπον θα εχω προβλημα με το storyline η το gameplay-χειρισμο του παιχνιδιου??

 

και δευτερον μπορω να το παρω μαζι με φιλο και να παιξουμε co-op ολο το story?

 

Thanks για τις οποιε απαντησεις προκαταβολικα.

 

Υ.Γ αυριο θα ειναι στα καταστηματα το παιχνιδι σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΑΤ ultrobyr

 

Δεν θα έχεις πρόβλημα στο να το παίξεις, αλλά θα είναι ακόμα καλύτερα να έχεις παίξει και τα 2 πρώτα από άποψη ιστορίας.

 

Για το 2ο, δεν ξέρω πώς ακριβώς λειτουργεί το 3 στο θέμα LAN.

 

Μπορείς να το βρεις πλέον κανονικά στα μαγαζιά, με την προϋπόθεση ότι έχουν απόθεμα, οπότε καλού κακού ρίξε ένα τηλ πριν πας αν το έχουν και να στο κρατήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

@ultrobyr

 

Storyline: http://www.pcgamer.com/2012/05/10/diablo-3-the-story-so-far/

 

Gameplay είναι hack n' slash, δεν είναι σαν Skyrim, Baldur's Gate και πιο tactical RPGs.

 

Ναι μπορείτε να παίξετε co-op το στόρυ, αλλά αν είστε και οι 2 online, δεν έχει LAN. (διορθώστε με αν κάνω λάθος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα έχεις πρόβλημα αλλά καλό θα ήταν να ξέρεις το story line. Το παιχνίδι είναι διαθέσιμο στα καταστήματα από σήμερα. Για το co-op θα σου πει όποιος το έχει ξεκινήσει :-D

 

Το Εshop το εβαλε προσφορά στο crazy Sundays sta 49.90 ευρώ. Δεν είν κακο...

Σώπα γιατί θα σε κατηγορήσουν για διαφήμιση :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετρεξα το μεγάλο installer & φτανει 41% install και πετάει το... "if your istallation disc has been ejected plrase reinsert it and try again. If not and if you keep seeing this error please log in to battle.net and install Diablo III digitaly".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ηπια. Εστειλα μηνυμα στο support της Blizzard και μου ειπε οτι αν εγινε διακοπη κατα τη διαρκεια του download του installer (στανταρ με τη συνδεση που εχω) τοτε ειναι πολυ πιθανο να εχει καποιο corruption οποτε θα ειναι καλυτερα να το ξανακατεβασω απο την αρχη ενω εχω διαγραψει ολα τα αρχεια τα οποια εχουν καταλληξη -part- :shock: :shock:

 

Με πηρε 2 μερες να κατεβασω 6 GB, δεν παιζει να το ξανακανω. Θα περιμενω την physical εκδοση μου. Πραγματικα ΓΤΠΚ, ποσο δυσκολο ειναι να εκαναν το συστημα ετσι ωστε να κανει resume και repair απο εκει που σταματησε τελευταια φορα...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περισσευει κανα pass παιδες στειλτε ενα ΠΜ να εχουμε κατι να κανουμε μεχρι να ερθει η παραγγελια του Αμαζον :)

 

Sent from my iPod touch using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις κάναν φίλο που να το έχει κατεβάσει και στικάκι 8+ γίγα;

 

Εχω...στην Ελλαδα...

 

Edit: Επι ευκαιρια το gif αυτο ειναι τρομερο :-D

 

Εδιτ2: .... δεν το δεχεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω...στην Ελλαδα...

 

Edit: Επι ευκαιρια το gif αυτο ειναι τρομερο :-D

 

Εις τας εξοχάς είσαι; Τι έγινε εκεί οι "Βάρβαροι" δεν παίζουν Diablo? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Το ακριβώς αντίθετο θα περίμενα... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...