Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να ρωτησω. εαν με κανει καποιος invite to party για να παιξουμε μαζι και μετα βγω απο το παιχνιδι. μετα θα μπορω να συνεχισω να ξαναπαιζω μονος?.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε καλυτερα... με το ζορι βρηκα ατομο που να ξερει τι ειναι το Castlevania. Εδω περα μονο COD, PES και FIFA ξερουν.

 

Σε εσένα βασίζουμε τις ελπίδες μας να μεταλαμπαδεύσεις τον πολιτισμό μας! Τι COD, PES και FIFA??? Τι φλωριές είναι αυτές;!

Δείξε τους το σκοτάδι το αληθινό. Άντε σε παρακαλώ, τη δροσιά του να 'χεις! :)

 

να ρωτησω. εαν με κανει καποιος invite to party για να παιξουμε μαζι και μετα βγω απο το παιχνιδι. μετα θα μπορω να συνεχισω να ξαναπαιζω μονος?.

ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ασε καλυτερα... με το ζορι βρηκα ατομο που να ξερει τι ειναι το Castlevania. Εδω περα μονο COD, PES και FIFA ξερουν.

 

Μόλις το διάβασα άρχισα να μουρμουράω το Vampire Killer... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα εκει που λεει resume game κτλ δν μου δειχνει το char στην μεση της οθονης αλλα ειναι κενο,περιεργο παντως γτ χτθες το βραδυ ηταν μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys, με core 2 duo 6400, 2giga ram και την ati radeon 5570 με 1 giga ram, θα μπορέσω να παίξω το παιχνίδι ή θα κλαίω τα λεφτά που έδωσα για αγοράσω το diablo?

To έβαλα και πριν το λινκ. Τσέκαρε εδώ να δεις αν τρέχει στο pc σου B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έβαλα και πριν το λινκ. Τσέκαρε εδώ να δεις αν τρέχει στο pc σου B)

 

Χμμμ, πόσο αξιόπιστο είναι αυτό το utility?

Μου λέει πως περνάω το minimum και φτάνω στην μέση.

Μάλλον θα περιμένω μέχρι να γίνει Playable η uncle edition, για να διαπιστώσω αν τρέχει σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ, πόσο αξιόπιστο είναι αυτό το utility?

Μου λέει πως περνάω το minimum και φτάνω στην μέση.

Μάλλον θα περιμένω μέχρι να γίνει Playable η uncle edition, για να διαπιστώσω αν τρέχει σωστά.

Κοιτά σε έμενα σε όσα games το έχω δοκιμάσει πέφτει μέσα. Όσα μου έλεγε ότι δεν τα σηκώνει το pc Μου όντως δεν τα σηκωνε. Όσα μου έλεγε ότι τα σηκώνει τα έπαιζα χωρίς πρόβλημα. Και νομίζω το έχουν δουλέψει κι άλλα παιδιά εδώ μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πρόβλημα με τα achievements, ειμαι στο part 5 του act 1 και τα achievement να φαω τον skeleton king μαζι με μερικά αλλα για events και του bs χάθηκαν. Εχει κανενας αλλος προβλήματα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys, με core 2 duo 6400, 2giga ram και την ati radeon 5570 με 1 giga ram, θα μπορέσω να παίξω το παιχνίδι ή θα κλαίω τα λεφτά που έδωσα για αγοράσω το diablo?

 

Μια χαρά είσαι. Μην τρελαίνεστε με το diablo, δεν είναι και τόσο απαιτητικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος στο Normal, πάμε για Nightmare..

 

Το rushares ρε; Εγώ με extensive scouting να μην αφήσω ούτε σημείο του χάρτη με fog of war μόλις τελείωσα το Act 2 και πάω στο 3, με εκάστοτε συζητήσεις με άλλους για το παιχνίδι και να τους δίνω items μετά από κάθε quest για να ντυθούν εύκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...