Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το rushares ρε; Εγώ με extensive scouting να μην αφήσω ούτε σημείο του χάρτη με fog of war μόλις τελείωσα το Act 2 και πάω στο 3, με εκάστοτε συζητήσεις με άλλους για το παιχνίδι και να τους δίνω items μετά από κάθε quest για να ντυθούν εύκολα

Όχι δεν το rusharame,απλά ήταν καλό το groupaki και το κάψιμο πήγε non stop :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι δεν το rusharame,απλά ήταν καλό το groupaki και το κάψιμο πήγε non stop :-D

 

Α πήγατε co-op νόμιζα solo ρε.

 

Πρέπει να ομολογήσω όταν είδα το raid boss στο Act 2 καύλωσα άσχημα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο barbarian τρώει ξύλο οσο προχοράς , στο inferno τι ?!!

χαχαχχαχ πω ρε γαμωτο , ειναι τόσο ωραίο που δεν κατάλαβα πως πέρασαν 4-5 ώρες. πάω να φάω και επιστροφη στο κάψιμο :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστάρω πάντως το kamikaze wizard. Time bomb, χώνεσαι παγώνεις τους πάντες, σκάει ο εκρηκτικός και μετά πάρε και ένα force wave για όσους δεν ψόφησαν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειδα πολλα ποστ για την εκδοση για κονσολες παρτε το παρακατω αφιερωμενο .

 

O game director της Blizzard Entertainment, Jay Wilson, σε πρόσφατη συνέντευξή του στο Gamasutra δήλωσε ότι η μεταφορά του Diablo III στις κονσόλες δεν έχει ακόμα ξεκινήσει να υλοποιείται.

 

"Δεν το έχουμε ανακοινώσει επίσημα, διότι δεν έχουμε ακόμα ξεκινήσει να πειραματιζόμαστε. Όσο πιο ίκανα άτομα προσλάβουμε, τόσες περισσότερες πιθανότητες έχουμε να καταφέρουμε να μεταφέρουμε ένα παιχνίδι σαν το Diablo III στις κονσόλες. Δεν το έχουμε απορρίψει αλλά ούτε το έχουμε επιβεβαιώσει γιατί δεν είναι σίγουρο αν θα πετύχει. "

 

To τρίτο μέρος του θρυλικού Diablo κυκλοφορεί σήμερα, 15 Μαΐου, για τα PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστάρω πάντως το kamikaze wizard. Time bomb, χώνεσαι παγώνεις τους πάντες, σκάει ο εκρηκτικός και μετά πάρε και ένα force wave για όσους δεν ψόφησαν :P

 

Γενικά ο wizard στο normal είναι όλα πολύ εύκολα και γρήγορα. Έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι πόσο ξύλο θα φάμε στο Inferno...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι γινεται ; εισαστε μεσα ; ειμαι δουλεια αλλα διαβαζω στα φορουμ οτι παλι προβλημα εχει δεν μπορουν να μπουνε ......

 

Εγω μια χαρά είμαι σήμερα. Κανένα πρόβλημα στο log in.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν εχω παιξει το δ2 στο battle.net μπορει καποιος να μου εξηγησει τις διαφορες single και multi player?

Αν θελω να παιξω με καποιο φιλαρακι που και που, οχι παντα, πρεπει να μ/πω multiplayer ή ο χαρακτηρας απο το singe μεταφερεται και για co-op?

 

Αν τα παραπανω που γραφω ειναι τερμα βλακειες ειναι γιατι δεν εχω ξαναασχοληθει με μουλτι :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω εκει ξοδευω τα πιο πολλα στον blacksmith,επισης κ λιγα στο auction house εχω βρει μερικες καλες ευκαιριες.

ποσα act εχει το game παιδια?

 

Ok, δεν είμαι ο μόνος. :P

Στο μενού των achievements γράφει έως και Act IV.

 

 

Edit: Όταν λες Αuction Ηouse, τί εννοείς; !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους ηδη παιζουν, ας εχουν υποψην αυτο το bug που αναφερθηκε:

 

http://www.enternity...-III/9006.html?

 

 

ΥΓ. Οσοι το περιμενετε απο αμαζον (οχι CE), τι delivery estimate σας δινει (εμενα 21/5) ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...