Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ok, δεν είμαι ο μόνος. :P

Στο μενού των achievements γράφει έως και Act IV.

 

 

Edit: Όταν λες Αuction Ηouse, τί εννοείς; !!

 

μολις κανεις Login κοιτα δεξια λεει resume ktl κ κατω κατω λεει auction house,φαντασου το σαν μαγαζακι που πουλανε οι παιχτες διαφορα items που εχουν βρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν εχω παιξει το δ2 στο battle.net μπορει καποιος να μου εξηγησει τις διαφορες single και multi player?

Αν θελω να παιξω με καποιο φιλαρακι που και που, οχι παντα, πρεπει να μ/πω multiplayer ή ο χαρακτηρας απο το singe μεταφερεται και για co-op?

 

Αν τα παραπανω που γραφω ειναι τερμα βλακειες ειναι γιατι δεν εχω ξαναασχοληθει με μουλτι :shifty:

όχι δεν είναι σαν το d2, όλοι οι χαρακτήρες που φτιάχνεις είναι και για να παίξεις single-player και coop. Απλά αν εσύ έχεις φτάσει μέχρι π.χ. το τέλος του Act 2 και ο φίλος σου μέχρι το τέλος του Act 3 τότε μπορείτε να παίξετε coop μόνο εώς το τέλος του Act 2 και να συνεχίσετε απο εκεί.

 

ελπίζω να το είπα κατανοητά :-D

 

τι σόρρυ ρε μαν γιαυτό υπάρχουν τα φόρα για να ρωτάμε B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια help pls...

ξεκινησα να παιζω σημερα το πρωι με δικο μου acc σε ενα net cafe, οταν πηγα σπιτι το εκανα install το ξεκινησα, login κανονικα με το acc μου αλλα δεν μου βγαζει τον char που ξεκινησα, μου ζηταει να φτιαξω νεο.

 

τι γινεται..... :wacko:

 

Κομπλε επρεπε να αλλαξω realm ....

 

τρομαξα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια help pls...

ξεκινησα να παιζω σημερα το πρωι με δικο μου acc σε ενα net cafe, οταν πηγα σπιτι το εκανα install το ξεκινησα, login κανονικα με το acc μου αλλα δεν μου βγαζει τον char που ξεκινησα, μου ζηταει να φτιαξω νεο.

 

τι γινεται..... :wacko:

 

Άλλαξε από τα options τον server. Βάλε Europe. Έχεις προφανώς by default server Αμερικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες να ρωτησω,φιλαρακι θελει να παραγγειλει ΤΩΡΑ την collectors και δεν μπορει να την βρει πουθενα σε ΛΟΓΙΚΗ τιμη (70-95Ε που ειχε δλδ). Ξερει κανεις αν εχει μεινει κανενα τεμαχιο σε κανενα μαγαζι? και εκτος ελλαδας κανενα προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...