Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει περιπτωση για reset στα skills οπως στο d2?

ξέχνα τα skill όπως ήταν στο d2..

εδώ όσο ανεβαίνεις lvl ξεκλειδώνουν καινούργια skill τα οποία ότι ώρα θέλεις (μόνο μέσα στην μάχη δεν σ΄αφήνει) μπορείς να τα επιλέγεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ζητω την βοηθεια σας επειγοντως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! εχω το εξης συστημα quad 6600 ati 5850 windows vista 32 bit. HDD seagate 250gb το προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι το εξης ερχομαι χαρουμενος να κανω ινσταλλ το παιγνιδι και στην εγκατασταση μου βγαινει το εξης μυνημα ''An error occured while writing to your hard drive

Please make sure your hard drive is not full and try again !!!! error code BLZPTS00009

 

Ο σκληρος μου δισκος εχει ελευθερο χορο 120 gb"!!!!!!!!!!!!!!! μπηκα και στο διαδυκτιο για λυση αλλα δεν βρηκα κατι να με βοηθησει ελπιζω αν καποιος εχει ιδεα ας με βοηθησει παρακαλω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια το εχουμε πει ποσες φορες,δεν θα το φερει ποτε ο θειος

 

α okay

θα τα δωσουμε στο gw2

[αν δεν εχουμε γερασει...]

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο act 3 με δέρνουνε πολύ... θέλει κανείς να ξεκινήσουμε 3ο μέρος 2 ώρα ελλάδας;

Απο τωρα πηγες act3; Τοσο ευκολο στην αρχη;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα EPIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ο αλλος ειναι στο φορουμ της blizzard και ουρλιαζει απο χθες βραδυ εδω δηλαδη και 117 ωρες οτι δεν μπορει να μπει και παρολο που βαζει και password δεν του φωτιζει το κουμπι του LOGIN ... και μολις ανακαλυψε οτι δεν επρεπε να βαζεις το BATTLETAG σου στο username αλλα το email σου...........

 

ΠΟΣΟ ΧΑΖΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ !?!?!?!?!?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια δεν ξερω τον λογο αλλα συχνα κολλαει,αλλα μετα απο κανα 20-30 δευτερολεπτα επανερχεται,ενω αλλες φορες κολλαει ολο το pc :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...