Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαλιστα....εμεις δηλαδη που απο χθες δεν μπηκαμε το βραδυ και σημερα δεν εχουμε παει σπιτι ακομα λογω δουλειας βλεπω ξανα να μην μπορουμε να μπουμε . 24 ωρες με το παιχνιδι και να μην μπορεις να μπεις να παιξεις ουτε καν single player .... γαμω την τυχη μου μεσα ξανα και αποψε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις καταφερα να μπω. αλλα στο main menu δεν εμφανιζεται ο ηρωας μου και γραφει level 0. πατησα resume και μπηκε κανονικα. ειχε κανεις αλλος το ιδιο προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες για να μπορέσω να παίξω ένα offline παιχνίδι μόνος μου. Από,τι φαίνεται diablo 3 παίζουμε όποτε γουστάρει η blizzard και όχι όποτε μπορούμε εμείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις καταφερα να μπω. αλλα στο main menu δεν εμφανιζεται ο ηρωας μου και γραφει level 0. πατησα resume και μπηκε κανονικα. ειχε κανεις αλλος το ιδιο προβλημα?

Ναι, το είδα κι εγώ πριν λίγη ώρα. Μάλλον αργεί να τραβήξει τα στοιχεία του χαρακτήρα (ή απλώς πρόκειται για bug).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις καταφερα να μπω. αλλα στο main menu δεν εμφανιζεται ο ηρωας μου και γραφει level 0. πατησα resume και μπηκε κανονικα. ειχε κανεις αλλος το ιδιο προβλημα?

 

ναι το εκανε κ σε μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ bliz ? βιαστηκες να το βγαλεις ; μετα απο τοσα χρονια και καταφερες να τα σκατωσεις ολα ; δεν μπορουσες να βγαλεις σταθερους σερβερ; τοσο beta testing δεν εφτασε ; ειναι δυνατον να εχουν περασει 20 ωρες και ακομα να υπαρχει προβλημα στο login ? πλακα μας κανεις ; εχω αγορασει ενα παιχνιδι 60 € ΧΘΕΣ και ακομα δεν μπορω να μπω να παιξω ; ενταξει ειπαμε υπομονη υπομονη αλλα αρχιζει να εξαντλειτε .Δηλαδη αν καθε μερα για τους επομενους 2 μηνες ΟΛΟΙ παιζουν γιατι θελουν να πανε 60 και υπαρχει οτι σημερα στους σερβερ καποιοι αλλοι θα παιξουν τον Ιουλιο ;;;;;

 

κατάρα, μόνο το πρωί προβλέπεται να παίζουμε χωρίς lag...

 

και εμεις που δουλευουμε ; ΠΟΤΕ........

 

Δεν μπορω να διανοηθω το τι θα γινει την Κυριακη ετσι;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ bliz ? βιαστηκες να το βγαλεις ; μετα απο τοσα χρονια και καταφερες να τα σκατωσεις ολα ; δεν μπορουσες να βγαλεις σταθερους σερβερ; τοσο beta testing δεν εφτασε ; ειναι δυνατον να εχουν περασει 20 ωρες και ακομα να υπαρχει προβλημα στο login ? πλακα μας κανεις ; εχω αγορασει ενα παιχνιδι 60 € ΧΘΕΣ και ακομα δεν μπορω να μπω να παιξω ; ενταξει ειπαμε υπομονη υπομονη αλλα αρχιζει να εξαντλειτε .Δηλαδη αν καθε μερα για τους επομενους 2 μηνες ΟΛΟΙ παιζουν γιατι θελουν να πανε 60 και υπαρχει οτι σημερα στους σερβερ καποιοι αλλοι θα παιξουν τον Ιουλιο ;;;;;

 

 

 

και εμεις που δουλευουμε ; ΠΟΤΕ........

 

Δεν μπορω να διανοηθω το τι θα γινει την Κυριακη ετσι;;;;

όπως τα λες, περίεργο πάντως γιατί δεν είναι να πεις ότι δε το ξέρανε. Και γω μπήκα έπαιξα μίση ωρίτσα έκανα ένα restart και τρώω απανωτά 37 τώρα. :-(

 

 

btw όταν παίρνω chivo δεν μου βγάζει καμία ειδοποίηση ή κατι. Ξέρει κανείς αν είναι bug ή έχω κάτι απενεργοποιημένο από τις επιλογές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...