Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως φαίνεται θα μας βγάλουν την πίστη για να παίξουμε.

Γύρισα και εγώ από την δουλειά με το κουτί στο χέρι και ήλπιζα να παίξω μερικές ώρες και τελικά έμεινα με την χαρά :cry: (για να μην πω τι άλλο κρατάω τώρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πέταξε ... ερρορ 37 και δεν μπαινει τώρα.

 

να ρωτήσω κάτι . έχετε πρόβλημα με τα achievements?έκανα το μεσημέρι μια διακοπή και το έκλεισα και μόλις πήγα να ξαναμπώ δεν υπήρχαν.(μόνο 2-3 είχαν μείνει από ένα public game ποθ είχα μπει κατταλάθος) ,,,, wtf....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν συνδεδεμένος πριν αρχίσουν τα προβλήματα. Κάποια στιγμή έκανα pause για κανα μισάωρο και εννοείται κάποια στιγμή με πέταξε. Τώρα μου δείχνει την οθόνη του χαρακτήρα μου, με επιλογή Resume Game.

 

Μ' αρέσει που έχω πατήσει 10 φορές resume και μου έχει βγάλει 10 διαφορετικά μηνύματα λάθους (5ψήφια και 6ψήφια error codes). Τουλάχιστον έχουν προβλέψει πολλές τέτοιες περιπτώσεις :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη εχουμε ενα παιχνιδι SINGLE PLAYER που δεν μπορουμε να παιξουμε γιατι εχουν προβλημα οι server ( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

 

Δεν μου λετε ; Το Diablo 3 ΠΟΤΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ? ΠΟΤΕ ΕΧΕΙ RELEASE DATE μπορει καποιος να μου πει για 24/7 ; γιατι αυτο που βγηκε ειναι μαλλον ΒΕΤΑ για να παιζεις 09:00 ~ 18:00 . Μολις μαζευετε ο κοσμος σπιτια του πεφτει η ΒΕΤΑ .

 

10: 22 a.m. PDT- We are in the process of performing an emergency maintenance for all Diablo III servers to resolve several issues that are currently impacting the game. This maintenance may cause some interruption in communication, ability to log in, use of in-game features, and disconnections. We anticipate all servers will be available for play in approximately 1 hour.

 

Thank you for your patience

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο metacritic έχει 3.7 μεχρι τώρα με πολλά μηδενικά. lol

epic fail πάντως, οκ χτες το καταλαβαίνω ήταν το peak στη μία, σήμερα όμως? Και όταν επιλέγεις να έχει always online drm και χρεώνεις και 60Ε είσαι υποχρεωμένος να έχεις κάνει υπερεκτίμηση των αναγκών σε server.

 

Αυτά για τις συζητήσεις που είχαμε πριν βγει για το αν οι server θα αντέξουν ή όχι και αν το always online drm σε επηρεάζει ή όχι, με τους συνήθεις ύποπτους να μάχονται υπέρ της μαμάς bliz. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω . Βαζεις το always on για να προστατεψεις το δημιουργημα σου .Μαγκια σου μπραβο σου . Ξερεις οτι θα σπασεις καθε ρεκορ ΞΑΝΑ . Οποτε χεστηκες για τους 10 - 100 - 1000 που δεν θα το παρουν λογω του always on την πρωτη μερα ( γιατι αργα ή γρηγορα θα το παρουν ) . Το πως θα εξυπηρετησεις τοσο κοσμο ειναι ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ . Εγω πληρωσα για να παιξω 1 το βραδυ εχει παει 9 το επομενο βραδυ και ακομα περα απο τα error και την login screen δεν εχω δει ΤΙΠΟΤΑ γιατι εσυ σαν εταιρεια δεν με ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ . Απαραδεχτο

 

καλα το 1 ωρα το δικο τους το ξερουμε ... Παμε για αυριο .... μου θυμιζει 1.10 wow patch . Μπηκε Τεταρτη και παιξαμε σωστα Σαββατο

 

ΠΡΟΦΗΤΙΚΟ το YOU ARE NOT PREPARED πριν χρονια του φιλου μου του illidan xaaxxaxaxaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο barbarian με πώρωσε τόσο άσχημα οταν πήρα το whirlwind :devil:

αλλα το inferno mode θα μας ζορίσει πολυυυυυυυυυυυυυυυ

 

στο metacritic έχει 3.7 μεχρι τώρα με πολλά μηδενικά. lol

epic fail πάντως, οκ χτες το καταλαβαίνω ήταν το peak στη μία, σήμερα όμως? Και όταν επιλέγεις να έχει always online drm και χρεώνεις και 60Ε είσαι υποχρεωμένος να έχεις κάνει υπερεκτίμηση των αναγκών σε server.

 

Αυτά για τις συζητήσεις που είχαμε πριν βγει για το αν οι server θα αντέξουν ή όχι και αν το always online drm σε επηρεάζει ή όχι, με τους συνήθεις ύποπτους να μάχονται υπέρ της μαμάς bliz. :P

όντως βλακεία .. αλλα εγω έπαιζα εδω και 10 ώρες σχεδόν χωρίς το παραμικρό πρόβλημα. Υπάρχει ακόμα κόσμος που εχει προβληματα login κλπ? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

όντως βλακεία .. αλλα εγω έπαιζα εδω και 10 ώρες σχεδόν χωρίς το παραμικρό πρόβλημα. Υπάρχει ακόμα κόσμος που εχει προβληματα login κλπ? :confused:

Ε λογικά το πρωί παίζανε μόνο οι τυχεροί που είναι φοιτητές ακόμα. Τώρα δεν μπαίνει με τπτ. Προσπαθούμε 3 άτομα εδώ και μισή ώρα και τπτ. :devil: :devil:

 

Απαράδεκτη κατάσταση. Πραγματικά αν δε βγάλουν τουλάχιστον κανα patch να έχει sp offline τότε νομίζω το HoS θα ναι το πρώτο σύγχρονο blizοπαίχνιδο που θα το πάρω από το θείο.

 

ο barbarian με πώρωσε τόσο άσχημα οταν πήρα το whirlwind :devil:

αλλα το inferno mode θα μας ζορίσει πολυυυυυυυυυυυυυυυ

 

 

Γιατί να ζορίσειο barb? Εγώ τα βλέπω δύσκολα με wd, μυρίζει πολύ squeesh η φάση :-D. Ιδίως αν ψοφήσουν τα σκυλιά. (από τη μια ώρα που έχω καταφέρει να παίξω βέβαια :devil: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...