Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαλλον δεν μπορεσαν να υπολογισουν τον αριθμο των χρηστων που θα εμπαιναν στους σερβερς ταυτοχρονα απο την στιγμη που οσοι θελουν να παιξουν πρεπει να αγορασουν και να περασουν αναγκαστικα απο τα μερη τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με βαση αυτα που διαβαζω στα forum παντως για τον WD (ειπαμε ο χαρακτηρας μου) λενε οτι τα σκυλια ειναι τερμα underpowered σε σημειο αχρηστιλας. Σαν WD δωσε βαση στα firebats (οπου ειναι τερμα overpowered) και φυσικα το θεϊκο Soul harvest. Gargantuan επισης για tanking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλληλούια!!

Κατόρθωσα να μπω :P

Καλό κουράγιο σε όποιον περιμένει ακόμα.

Δυστυχώς η Bliz έκανε το θαύμα της με την επιλογή always on.Ας ελπίσουμε ότι όσο περνάνε η ώρες (όχι η μέρες)θα λιγοστεύουν τα προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο metacritic έχει 3.7 μεχρι τώρα με πολλά μηδενικά. lol

epic fail πάντως, οκ χτες το καταλαβαίνω ήταν το peak στη μία, σήμερα όμως? Και όταν επιλέγεις να έχει always online drm και χρεώνεις και 60Ε είσαι υποχρεωμένος να έχεις κάνει υπερεκτίμηση των αναγκών σε server.

 

Αυτά για τις συζητήσεις που είχαμε πριν βγει για το αν οι server θα αντέξουν ή όχι και αν το always online drm σε επηρεάζει ή όχι, με τους συνήθεις ύποπτους να μάχονται υπέρ της μαμάς bliz. :P

 

Αν τα κανε καμιά ubi αυτά το τι θα ακούγαμε 'δω μέσα...Αλλά ναι, ξέχασα, η blizz είναι άλλη φτιάξη.Σαν τον Πάπα ένα πράμα κι αυτή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου αρέσει πολυ. κατάφερε να με κρατήσει να παίξω 10 ώρες non stop χωρίς να βαρεθώ και ο μόνος λόγος που το έκλεισα ηταν οτι εχω κάτι δουλειές.

^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα guest pass υπάρχει παιδιά ? Δεν θέλω να το αγοράσω αμέσως καθώς σε 6 μέρες ξεκινάει η εξεταστική... Θέλω να το δοκιμάσω κανένα 3ήμερο. Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά παιχνιδάρα είναι, απλά στο Normal είναι λίγο εύκολο..

Πιστεύω από το Nightmare και μετά θα ξεκινάει το πραγματικό ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι στον Skeleton King υστερα απο 3 ωρες παιχνιδιου.Το παιχνιδι απλα τα σπαει , με κανει να θελω να το εξερευνησω απο ακρη σ ακρη, εινια ακριβως οπως το περιμενα, τα γραφικα το ιδιο ... Δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα μεχρι στιγμης ολα ειναι ομαλα.Εχω wizard και τα σπαει !!!! Καλη συναιχεια σε ολους !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και ξανά:

Κανα guest pass περισσεύει ρε παιδιά??

 

και έχω κατεβάσει το παιχνίδι και περιμένω ένα guest!!

 

μια κακία, no offense plz

 

δεν φτάνει που δεν μπορούμε να μπούμε, έρχονται και τα guest accounts να χειροτερεύσουν την κατάσταση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...