Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμένα μου αρέσει πολυ. κατάφερε να με κρατήσει να παίξω 10 ώρες non stop χωρίς να βαρεθώ και ο μόνος λόγος που το έκλεισα ηταν οτι εχω κάτι δουλειές.

^_^

 

αχ να ειχα την ηλικια σου και τον χρονο σου να παιζα και εγω ετσι ...το εχω παρει απο εχτες και μπηκα για λιγο πριν φυγω για δουλεια το πρωι μιση ωρα μονο και τωρα μεχρι να κοιμηθει ο μικρος δεν μπορω να μπω...

 

 

αααχχχ

 

εμένα μου αρέσει πολυ. κατάφερε να με κρατήσει να παίξω 10 ώρες non stop χωρίς να βαρεθώ και ο μόνος λόγος που το έκλεισα ηταν οτι εχω κάτι δουλειές.

^_^

 

αχ να ειχα την ηλικια σου και τον χρονο σου να παιζα και εγω ετσι ...το εχω παρει απο εχτες και μπηκα για λιγο πριν φυγω για δουλεια το πρωι μιση ωρα μονο και τωρα μεχρι να κοιμηθει ο μικρος δεν μπορω να μπω...

 

 

αααχχχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ, τι μου θυμίζετε... Εποχές Diablo 2, όπου πήρα το παιχνίδι στις 10 το πρωί, έβαλα να του ρίξω μια ματιά και σηκώθηκα κάποια στιγμή να πάω προς νερού μου. Είδα το ρολόι και κουφάθηκα, ήταν 8 το βράδυ και ούτε που είχα καταλάβει πώς πέρασε η ώρα... Αυτά πλέον μοιάζουν με επιστημονική φαντασία, αφού δεν υπάρχει χρόνος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οταν τελειωσω το normal μετα τι γινεται ? παιζεις το επομενο επιπεδο απο την αρχη με τα ιδια quest,bosses,towns κτλ, απλα με την διαφορα οτι κρατας τον παικτη σ και τα τερατα πετανε καλυτερα οπλα ??? Δεν ειναι καπως βαρετο αυτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια κακία, no offense plz

 

δεν φτάνει που δεν μπορούμε να μπούμε, έρχονται και τα guest accounts να χειροτερεύσουν την κατάσταση :P

 

την κατάρα μου να 'χεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

την κατάρα μου να 'χεις!!!

 

και να φανταστείς ότι έδωσα στο ξαδερφό μου και στον κολλητό μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια τοσο καλο ειναι ?

αν σου άρεσε το d2 αυτό θα σε ξετρελάνει(εκτός από το σημείο που πρέπει να λογκάρεις στους σέρβερς της blizzard :mrgreen: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τα rare τα φυλάτε? εχω γεμίσει το stash μου και δεν ξέρω τι να κάνω. έφτιαξα dh και wd να τους βάλω κάποια καλά items που βρήκα για low lvl να έχουν ενα boost οταν τους περιλάβω αλλα ειναι τόσα πολλά :lol:

 

 

βρήκα και κάτι gems , υπάρχει κανονικά το merchant που τα αναβαθμίζεις? η θα μπει αργότερα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τα rare τα φυλάτε? εχω γεμίσει το stash μου και δεν ξέρω τι να κάνω. έφτιαξα dh και wd να τους βάλω κάποια καλά items που βρήκα για low lvl να έχουν ενα boost οταν τους περιλάβω αλλα ειναι τόσα πολλά :lol:

 

 

βρήκα και κάτι gems , υπάρχει κανονικά το merchant που τα αναβαθμίζεις? η θα μπει αργότερα?

 

σπάσιμο για materials για crafting :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...