Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

ρε παιδιά τα rare τα φυλάτε? εχω γεμίσει το stash μου και δεν ξέρω τι να κάνω. έφτιαξα dh και wd να τους βάλω κάποια καλά items που βρήκα για low lvl να έχουν ενα boost οταν τους περιλάβω αλλα ειναι τόσα πολλά :lol:

 

 

βρήκα και κάτι gems , υπάρχει κανονικά το merchant που τα αναβαθμίζεις? η θα μπει αργότερα?

 

 

salvage τα πάντα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στρουμφακια μπλε ...... μολις δοκιμασα να μπω επειτα απο 12 ωρες δουλειας και τρεξιματος να γουσταρω καμμια ωρα.... @@ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΛΕΣ #&!@^#&!#!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά έτσι μπαίνει στο message σποιλερ ? (θέλει κενά ανάμεσα? κάτι?)

help μία :rolleyes:

edit : tτο βρήκα thnx anyway

 

 

υπάρχει merchant για τα gem μετά την μέση περίπου τοy actII

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στρουμφακια μπλε ...... μολις δοκιμασα να μπω επειτα απο 12 ωρες δουλειας και τρεξιματος να γουσταρω καμμια ωρα.... @@ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΛΕΣ #&!@^#&!#!

Σιγά που θα έμπαινε. Σήμερα μου φαίνεται είναι αρκετά χειρότερα από χθες. Μπράβο ρε Blizzard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παίζω απο τις 9:30 κανονικά, τώρα αποσυνδέθηκα για να βγω μια βόλτα εξω. Δοκιμάστε ξανά, μια ώρα που έπαιζα ήταν όλα κανονικά, χωρίς lag και disconnections.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11:30 a.m. PDT- We are in the process of performing an emergency maintenance for Diablo III servers in the Americas to resolve several issues that are currently impacting the game. This maintenance may cause some interruption in communication, ability to log in, use of in-game features, and disconnections. We anticipate all servers will be available for play at approximately 1:30 p.m. PDT. We will provide further updates as necessary. Thank you for your patience.

 

κατα της 12 θα μπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cancel Και τωρα ξανα error.....ειχες μωρη σκροφα 12 χρονια να φτιαξεις κατι που το εκανες ΣΚΑΤΑ .... ελεος

 

καλα αν ξεκινησω να γραφω στο φορουμ της bliz παω για τρελο ΒΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρότεινω πριν κάνει κάποιος disconnect, να μπαίνει και να το ανακοινώνει, για να πατάει κάποιος άλλος login και να πιάσει τη θέση στον server.

 

Προτείνω και εφαρμογή Diablo defenders, κατά το Parking Defenders :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...