Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

wow! το είπε ένα random άτομο σε ένα random forum και o paularas το έκανε κάδρο και το κόλησε στον τοίχο του.

*clap clap*

Κάνε λίγο research περί dupes και item ids και μετά πες μας τις σοφίες σου.

2012 έχουμε όχι '98.

 

Και στο WoW είχαν/έχουν item dupe τα κινεζάκια, γι αυτό έχει πέσει η τιμή του χρυσού σε σχέση με ένα χρόνο πριν. Και στο Diablo 3 αυτό γίνεται, αν έψαχνες λίγο underground θα έβρισκες τι παίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προλαβαινει τα τσεκαρει καθολου password .

Οτι password και να του βαλεις σου πεταει error 37 ..

 

ΓΚΡΡ και ειχα πει οτι θα το ελειωνα αποψε . :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ακόμα Error 37. Είναι για τα πανηγύρια οι άνθρωποι.

 

Και το χειρότερο είναι ότι με τη μλκια του always online drm δεν μπορείς να παίξεις ούτε single-player. ΕΛΕΟΣ. Μαρέσει που λέγανε κ εδω μέσα κάποιοι σιγά το πράγμα.

Αν ήταν wow όμως που παίρνουνε τα 13 το μήνα θα σου λεγα εγώ. Όταν τους έστελνες για αποχρέωση από τη συνδρομή των ημερών που δεν μπορούσες να παίξεις θα βρισκόταν λύση σε μισή ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ακόμα Error 37. Είναι για τα πανηγύρια οι άνθρωποι.

 

Και το χειρότερο είναι ότι με τη μλκια του always online drm δεν μπορείς να παίξεις ούτε single-player. ΕΛΕΟΣ. Μαρέσει που λέγανε κ εδω μέσα κάποιοι σιγά το πράγμα.

Αν ήταν wow όμως που παίρνουνε τα 13 το μήνα θα σου λεγα εγώ. Όταν τους έστελνες για αποχρέωση από τη συνδρομή των ημερών που δεν μπορούσες να παίξεις θα βρισκόταν λύση σε μισή ώρα.

 

Όντως, είναι βλακεία το online. Δεν πίστευα ότι θα φτάναμε σε τέτοιο σημείο όμως...

Και εμένα δε μου άρεσε αλλά δεν είχα *τρελαθεί* κιόλας γιατί φανταζόμουν wow εμπειρία, δηλαδή σταθεροί servers με 80-100 ms.

Το είπα και πιο πάνω.

Αυτό μεγάλο φάουλ από blizzard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...