Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια ερώτηση. Κάποιος καλός τρόπος να αυξήσεις το crit chance με βάρβαρο?

 

Emeralds στα όπλα;

 

Tα σμαράγδια αυξάνουν το damage, εγώ μιλάω για πιθανότητα. Το μόνο που έχω δει είναι ένα passive skill και κάποια ελάχιστα bonuses σε όπλα.

 

anybody?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν θυμαμαι καλα,στο Hell mode που ειμαι εγω εχω δει αρκετες φορες items που να δινουν critical chance.. και παλι ρε c πηγαινε 60 πρωτα και μετα ανχωσου αν θα εχεις θεμα με το critical :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα με Demon Hunter και έχω το εξής θέμα:

κρατoύσα 1H crossbow με 16.8dps, 5-16d & 2-3 arcane. Στο συνολικό damage, στα stats μου (κάτω από strenght, vitality κτλ.) γράφει 24.28.

Βάζω και ένα 2ο, απλό 1H crossbow που μόλις βρήκα με 10.3dps, 2-11d και το σύνολο μου πέφτει στο 22.07.

 

 

Δεν θα έπρεπε το damage να έχει αυξηθεί ή έχω καταλάβει κάτι λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ok Thresh θα εχεις την τιμη να σου τανκαρω τα mobs στο inferno,αν δεν εχεις βρει team ακομα ^^

 

μου έχει μείνει σχεδόν όλο το ACT IV σε Hell :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To αγόρασε ο αδερφός μου προχθές και είπα να το δοκιμάσω και εγώ.Το κατέβασα εφτιαξα λογαριασμό στο batllenet και μου έδωσε ένα key ο αδερφός μου που λέι για friend αλλά πριν που το έβαλα είναι για starter edition...

Τι γίνεται πρέπει και εγώ να αγοράσω το game για να έχω φούλ έκδοση; Έβαζα το game key που έβαλε και ο αδερφός μου το κανονικό αλλά δε το δεχόταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλα κι εγώ προχθές τον σκελετοβασιλιά:P. Εγώ πάω αργά αλλά σταθερά και λόγω λίγου χρόνου αλλά και γιατί μου αρέσει να ψάχνω όλους τους χάρτες:P

 

To αγόρασε ο αδερφός μου προχθές και είπα να το δοκιμάσω και εγώ.Το κατέβασα εφτιαξα λογαριασμό στο batllenet και μου έδωσε ένα key ο αδερφός μου που λέι για friend αλλά πριν που το έβαλα είναι για starter edition...

Τι γίνεται πρέπει και εγώ να αγοράσω το game για να έχω φούλ έκδοση; Έβαζα το game key που έβαλε και ο αδερφός μου το κανονικό αλλά δε το δεχόταν...

Eεννοείται ότι για να έχεις ολόκληρο το game πρέπει να το αγοράσεις. Αυτό που σου έδωσε ο αδερφός σου είναι για να δεις το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορει να μας πει καποιος που

 

ΕΧΕΙ το full παιχνιδι

ΔΕΝ ειναι fanboy του diablo αλλα εχει γνωσεις κι εμπειρια σε τετοιο ειδος κι ακομα καλυτερα στο 2

εχει προσχωρησε 1-2 acts

 

Αξιζει η οχι να δωσουμε τοσα λεφτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...