Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι χωρις συζητηση.

Ειναι πολυ καλοφτιαγμενο και μεχρι το hell μπορει καποιος αρχαριος με μια σχετικη δυσκολια να το φτασει.

 

Η μεταβαση απο το hell στο inferno ειναι κακη απο την blizzard, κοντευω να τελιωσω με φιλους το act1 και ακομα πεφτουν lvl 56-59 items. Πως θα ντυθεις για να αντεξεις το ξυλο που πεφτει?

Οσοι τελιωσουν το hell και θελουν να προχωρησουν προτινω να αγορασουν items apo to auction house vitality + main stat + resistances για να την παλεψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οκ ευχαριστω για την γνωμη. κατι αλλο τωρα.

 

παιζω guest pass και ενω προχτες ειχα σωσει τον θειο, ειχα μιλησει σε διαφορους και προχωρησα λιγο ακομα, σημερα με βγαζει εκει που πρεπει να παω να τον σωσω! γιατι και πως εγινε αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έβαζα το game key που έβαλε και ο αδερφός μου το κανονικό αλλά δε το δεχόταν...

 

Ναι, γιατί όταν το βάλει ένας το κλειδί, αυτό κλειδώνει στον λογαριασμό του. Έτσι λειτουργούν τα videogames με κλειδί που συνδέονται online εδώ και... αρκετά χρόνια. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω είμαι στο act2 στο hell και πλεόν νομίζω μας τρολλάρει το game με αυτα που κάνουν τα mob οποιος ειναι καπου εκει αν θελει ας με κανει add Boogeyman#2998 , DH 56 με 8κ dmg και 24k life.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά διορθώθηκαν καθόλου τα αρχικά προβλήματα με τους servers ;

Σκέφτομαι να το πάρω αλλά θα ξενερώσω αν δε μπορώ να μπαίνω όποτε θέλω...

 

Γενικά παίζει ολες τις ώρες ή όποτε θέλει η bliz ; :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα άρχισα το hell και μου φαίνεται πολύ δύσκολο , φαντάζομαι στο inferno δεν θα παλεύεται

 

 

παλεύεται αλλά ΠΟΛΥ δύσκολα... σε σημείο να είναι κουραστικό.... όχι ότι το hell είναι ποιο καλά απλά 9/10 τα βγάζεις... τώρα εάν πετύχεις nightmarish + jailer + arcane lazer + αυτό που σε παγώνει τότε ξελογκάρεις και μπαίνεις σε άλλο παιχνίδι (είτε σόλο είτε 4άδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά διορθώθηκαν καθόλου τα αρχικά προβλήματα με τους servers ;

Σκέφτομαι να το πάρω αλλά θα ξενερώσω αν δε μπορώ να μπαίνω όποτε θέλω...

 

Γενικά παίζει ολες τις ώρες ή όποτε θέλει η bliz ; :fear:

 

για εμένα τουλάχιστον ηταν 24/7 κομπλέ απο τις 15 το μεσημέρι εως χθες που έπεσαν οι server και μας έβγαλαν την πίστη μέχρι να ανέβουν.

 

σήμερα ολα οκ.

πιστευω αν το πάρεις δεν θα ξενερώσεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά διορθώθηκαν καθόλου τα αρχικά προβλήματα με τους servers ;

Σκέφτομαι να το πάρω αλλά θα ξενερώσω αν δε μπορώ να μπαίνω όποτε θέλω...

 

Γενικά παίζει ολες τις ώρες ή όποτε θέλει η bliz ; :fear:

Γενικα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. Περιμενε κανα μηνα μπας και βγαλουν κανα πατσ..Εγω με guest pass παιζω ΚΑΙ ΚΑΘΕ 10 ΓΑΜΗΜΕΝ@ ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ERROR 3007. Εχω βαρεθει:@ Υπομονη κανα μηνα και εγω κατα ιουνη θα το αγορασω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ από τον κανονικό client να παίξω την starter edition με το guest pass ή πρέπει αναγκαστικά να κατεβάσω τον started edition client?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

error δε μου εχει βγαλει ποτε.

 

μολις τελειωσα τον skeleton king και οκ ειπαμε ειναι η χαμηλοτερη δυσκολια, αλλα δε χρειαστηκα ουτε ενα Potion... δεν με πολυγεμιζει ετσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...