Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε μην παίζεις ρε φίλε. Τσουρέκια τα έχεις κάνει σε όσους διαβάζουν τα τοπικ wow και diablo τις τελευταίες 2 ημέρες.. Δε σ' αρέσει το ένα, δε μπορείς το άλλο. Λες και το κάνεις επίτηδες να μαζέψεις ποστ (ή είσαι 7 χρονών) Το παιχνίδι έχει enabled auto trolling search system, γι΄αυτό σου βγάζει errors :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορώ από τον κανονικό client να παίξω την starter edition με το guest pass ή πρέπει αναγκαστικά να κατεβάσω τον started edition client?

 

νομιζω σημασια εχει με τι εχεις συνδεση τον λογαριασμο σου και οχι τι εχεις κατεβασει αλλα γιατι δε δοκιμαζεις απλα? δεν ειμαι σιγουρος παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν χρειάζεται DVD.

 

Καλή σκέψη πάντως. Να σου λένε πως για να παίξεις πρέπει να έχεις το DVD μέσα στο drive, να είσαι συνέχεια online, να κρατάς πατημένο το Scroll Lock και να στέκεσαι στο ένα πόδι. Χμμμμμ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ιδεα δεν εχω αλλα ειναι ενδιαφερουσα η ερωτηση σου και θα ηταν καλως καποιος να μας απαντησει, παντως θα μαντευα οτι δεν χρειαζεται μιας και παιζεις online αλλα αυτα ισως ειναι μικρα γραμματα. καλυτερα να μας πει καποιος που ξερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

error δε μου εχει βγαλει ποτε.

 

μολις τελειωσα τον skeleton king και οκ ειπαμε ειναι η χαμηλοτερη δυσκολια, αλλα δε χρειαστηκα ουτε ενα Potion... δεν με πολυγεμιζει ετσι...

 

Φίλε Doug το παιχνίδι στο normal ειναι απο εύκολο εως πολύ εύκολο , pot χρειάστηκα μονο στον diablo και στο normal μπορεί να μην ψοφίσεις και ποτε. Αν θέλεις γενικά να δεις τις πίστες τα bosses κτλπ (οχι απο θέμα δυσκολίας στο normal γιατι δεν υπάρχει) και γενικά το lore αγόρασε το.

 

Απο εκει και πέρα αν περιμένεις δυσκολία θα την βρείς μονο στο nightmate , hell , inferno που ειναι πραγματικά δύσκολο. Δες το απο κανα φίλο αν το έχει να το παίξεις να πάρεις μια ιδέα περα του act 1 αλλα οπως σου ειπα ξέχνα την δυσκολία στο normal.

 

Στάθμισε ολα τα παραπάνω και αν πιστεύεις οτι αξίζει τα λεφτά του τα δίνεις αλλιως προχωράς σε αλλο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Doug το παιχνίδι στο normal ειναι απο εύκολο εως πολύ εύκολο , pot χρειάστηκα μονο στον diablo και στο normal μπορεί να μην ψοφίσεις και ποτε. Αν θέλεις γενικά να δεις τις πίστες τα bosses κτλπ (οχι απο θέμα δυσκολίας στο normal γιατι δεν υπάρχει) και γενικά το lore αγόρασε το.

 

Απο εκει και πέρα αν περιμένεις δυσκολία θα την βρείς μονο στο nightmate , hell , inferno που ειναι πραγματικά δύσκολο. Δες το απο κανα φίλο αν το έχει να το παίξεις να πάρεις μια ιδέα περα του act 1 αλλα οπως σου ειπα ξέχνα την δυσκολία στο normal.

 

Στάθμισε ολα τα παραπάνω και αν πιστεύεις οτι αξίζει τα λεφτά του τα δίνεις αλλιως προχωράς σε αλλο παιχνίδι.

 

 

ωραιος. οπως και να χει περιμενα μεγαλυτερη δυσκολια! απο οτι λες δηλαδη η δυσκολια ανεβαινει αποτομα στα επομενα επιπεδα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για εμένα τουλάχιστον ηταν 24/7 κομπλέ απο τις 15 το μεσημέρι εως χθες που έπεσαν οι server και μας έβγαλαν την πίστη μέχρι να ανέβουν.

 

σήμερα ολα οκ.

πιστευω αν το πάρεις δεν θα ξενερώσεις .

 

 

Γενικα ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ. Περιμενε κανα μηνα μπας και βγαλουν κανα πατσ..Εγω με guest pass παιζω ΚΑΙ ΚΑΘΕ 10 ΓΑΜΗΜΕΝ@ ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ERROR 3007. Εχω βαρεθει:@ Υπομονη κανα μηνα και εγω κατα ιουνη θα το αγορασω..

 

Απο οτι βλέπω οι απόψεις διίστανται, μάλλον είναι και πως θα σου κάτσει :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος. οπως και να χει περιμενα μεγαλυτερη δυσκολια! απο οτι λες δηλαδη η δυσκολια ανεβαινει αποτομα στα επομενα επιπεδα ε?

 

Μην περιμένεις δυσκολία στο normal πιο πολύ easy θα το έλεγα, σε φάση θα πεις απο δυσκολία ειναι γελοίο δηλαδή έλεος, στο nightmare όμως hell και inferno πίστεψε με ανεβαίνει απότομα η δυσκολία + του οτι ακομα και τα γκρί μobs εκτος της παραπάνω ζωης εχουν και extra abilities.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι βλέπω οι απόψεις διίστανται, μάλλον είναι και πως θα σου κάτσει :rolleyes:

 

Εκτος απτον φιλο πιο πανω δεν βλεπω αλλον να παραπονιεται για errors κ εδω μεσα παιζουν πολλοι.

Εμενα σημερα μου ηρθε και δεν εχω ως τωρα καποιο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος. οπως και να χει περιμενα μεγαλυτερη δυσκολια! απο οτι λες δηλαδη η δυσκολια ανεβαινει αποτομα στα επομενα επιπεδα ε?

 

μπα μετά που έχεις τουμπανιάσει είναι ακόμα πιο εύκολο...για να είναι λίγο challenging το game να φανταστείς στο nightmare έπαιζα χωρίς gear παρά μόνο με chest...εντάξει στο hell αναγκάστηκα να βάλω και κάλτσες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Εκτος απτον φιλο πιο πανω δεν βλεπω αλλον να παραπονιεται για errors κ εδω μεσα παιζουν πολλοι.

Εμενα σημερα μου ηρθε και δεν εχω ως τωρα καποιο προβλημα.

 

εχεις πεσει σε fanboys κυψελη φιλε... οποιος βρει προβληματα στελνεται πακετο στον κυριο diablo να του τα πει ενα χερακι.. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απτον φιλο πιο πανω δεν βλεπω αλλον να παραπονιεται για errors κ εδω μεσα παιζουν πολλοι.

Εμενα σημερα μου ηρθε και δεν εχω ως τωρα καποιο προβλημα.

 

Μπορεί επειδή είναι νωρίς ακόμα, και εγώ περιμένω το άτιμο το πακέτο από ταχυδρομείο. Σε ώρες αιχμής θα δείξει η νεκροψία! :-D

 

http://www.youtube.com/watch?v=I43GUnZN_s4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απτον φιλο πιο πανω δεν βλεπω αλλον να παραπονιεται για errors κ εδω μεσα παιζουν πολλοι.

Εμενα σημερα μου ηρθε και δεν εχω ως τωρα καποιο προβλημα.

Μαν κάνε ένα πέρασμα από τις προηγούμενες 50 σελίδες (:P) και θα δεις είναι γενικευμένο το πρόβλημα. Όχι ότι δε παίζεις με τπτ αλλά υπάρχουν ΠΑΡΑ πολλά προβλήματα.

Και όχι να μην το πάρεις απλά να είσαι της υπομονής. Αν θες όταν το πάρεις να λιώνεις συνέχεια και να μην έχεις lag, καλό θα ήταν να περιμένεις καμια εβδομάδα. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...