Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντί για auto clicker μπορείς να κάνεις το ίδιο με τα pillars που spawnάρουν αράχνες με τα Ferrets του DH που και σκοτώνουν για σένα και μαζεύουν το gold και εσύ απλά κάθεσαι. Εκεί θες μόνο κάνα 500 life regen/sec και είσαι cool (και GF βεβαίως βεβαίως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στην ερωτηση μου παει αυτο? πως δινεις περισσοτερα σε repairs? πεθαινεις ευκολα? αλλοι λενε οτι βγαζουν 50-80 k ανα run για αυτο ρωταω αν το κανετε κι εσεις εδω επιτυχως

 

 

Pony level σε hell είναι σαν να κάνεις butcher runs. Προτιμώ τα warden/butcher runs παρά τα πόνυ γιατί με εκνευρίζουν.

 

Σε inferno το pony lvl δεν αξίζει λόγω της υπερβολικής ταφόπλακας, προτιμότερο είναι να κάνεις siegebreaker/azmodan runs

 

Το autoclicker είναι για να μην φας DC λογω idle

 

Υπάρχει dc λόγω idle? Δεν μου έχει τύχει ποτέ και το αφήνω αρκετές φορές να κάθεται (στο μενού δε τρως αυτό είναι στάνταρ), μάλλον δεν έτυχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα απλά mobάκια είναι αδύνατο να πεθάνω. Σε κάποια elite τύπου mortar/reflect dmg/shield ναι ψοφάω εύκολα. Όπως και να χει το gold drop του pony lvl είναι απειροελάχιστο και αν βάλεις 1-2 repairs μέχρι να το κάνεις clear όλο βγαίνεις ζημιωμένος. Για να κάνεις run με την πλήρη έννοια θέλεις overgear και άρα ένα 70ρι-80ρι real dps ή κάπου στα 170 με sshooter. Αλλα μιλάμε για solo πανηγύρι hit and run σε μερικά λεπτά όπως κάνουμε πλέον act 1/2 ας πούμε. Και πάλι αν έχεις αυτό το gear έχει πολύ καλύτερα μέρη να φάς τα νιάτα σου.

 

Αυτό το λέω μετά απο 15+ full clear runs με Mf gear/stacks για τα συννεφάκια όπου μου έχουν πέσει ΜΗΔΕΝ items.

Μπορεί βέβαια να είμαι απλά γκαντέμης τι να πώ. Αλλα gold. Όχι.

Θα δοκιμάσω να μαζέψω τα stacks απο το act 1 για να μην παλεύω με τους μονόκερους και να δώ σε πόση ώρα μπορώ να κάνω stealth άνοιγμα τα συννεφάκια. Έτσι ίσως βολεύει περισσότερο απο προσπάθεια/χρόνο και ίσως αυξήσω τις πιθανότητες μου.

 

Edit: Ναι το autoclicker είναι για το idle. Επίσης ferrets είναι αδύνατο να χρησιμοποιήσεις γιατί τις περισσότερες φορές καταστρέφουν το pillar -.- Όπως και να χει τα ξεχνάμε αυτά πλέον :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει dc λόγω idle? Δεν μου έχει τύχει ποτέ και το αφήνω αρκετές φορές να κάθεται (στο μενού δε τρως αυτό είναι στάνταρ), μάλλον δεν έτυχε

 

Υπάρχει ναί,αν το αφήσεις πολύ ώρα σε πετάει από το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edit: Ναι το autoclicker είναι για το idle. Επίσης ferrets είναι αδύνατο να χρησιμοποιήσεις γιατί τις περισσότερες φορές καταστρέφουν το pillar -.- Όπως και να χει τα ξεχνάμε αυτά πλέον :|

 

Όχι αν κάτσεις αρκετά μακριά.

 

Κοιτάχτε τι βρήκα. Χριστάρας στο twitch με απίστευτη Ελληνικούρα προφορά!

 

http://www.twitch.tv/christarastv

 

λιώνω καθίστε και δείτε έστω για λίγο! (επίσης έχει απίστευτο gear)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι αν κάτσεις αρκετά μακριά.

 

Κοιτάχτε τι βρήκα. Χριστάρας στο twitch με απίστευτη Ελληνικούρα προφορά!

 

http://www.twitch.tv/christarastv

 

λιώνω καθίστε και δείτε έστω για λίγο! (επίσης έχει απίστευτο gear)

 

hahahahahah

Ελληνάρας ftw. Πόσα € να έχει δώσει σε gold farmers άραγε; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2,5 sec butcher. Np.

Που λές αν φτάσεις τα 200k (με ένα ανθρώπινο real dps όμως όχι όλο crit dmg) τότε φαρμάρεις εύκολα και τα υπόλοιπα 100k που έχει.

Ο συγκεκριμένος επένδυσε σε crit dmg/att speed. 100million λέει πάνω κάτω έχει το gear του (μόλις το είπε). Αυτό σε gold terms είναι κάνα 500ρι ευρώ αν σκεφτείς οτι πολλά τα έχει βρεί/φαρμάρει/πουλήσει και ο ίδιος.

 

Btw τώρα θα κάνει 5stack pony lvl οπότε όποιος θέλει μπορεί να δεί τι παίζει με τα drops.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2,5 sec butcher. Np.

Που λές αν φτάσεις τα 200k (με ένα ανθρώπινο real dps όμως όχι όλο crit dmg) τότε φαρμάρεις εύκολα και τα υπόλοιπα 100k που έχει.

Ο συγκεκριμένος επένδυσε σε crit dmg/att speed. 100million λέει πάνω κάτω έχει το gear του (μόλις το είπε). Αυτό σε gold terms είναι κάνα 500ρι ευρώ αν σκεφτείς οτι πολλά τα έχει βρεί/φαρμάρει/πουλήσει και ο ίδιος.

 

Btw τώρα θα κάνει 5stack pony lvl οπότε όποιος θέλει μπορεί να δεί τι παίζει με τα drops.

 

Τι εννοείς ανθρώπινο gear ρε συ; Ο μόνος δρόμος είναι cirt dmg/attspeed, άλλα αν είχαμε και εμείς 3 σετ από Natalya's & Andariel's θα φτάναμε τόσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...