Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια αξιζει να επενδυσω σε Gold find?

εχω 151% αυτη τη στιγμη (καλα του follower γιατι ανεβαινει τοσο λιγι και οχι ολο?). σε καθε run στο siegebreaker μαζευω 30-40κ. αξιζει να δωσω καμια 200-300κ για να το ανεβασω σε 200%?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από follower το 20% του GF/MF υπολογίζεται...

 

δεν το ηξερα αυτο. κριμας. τελοσπαντων, αξιζει τελικα να δωσω αρκετα λεφτα για να ανεβασω το gold find και να φαρμαρω siegebreaker? που αλλου αξιζει ισως και καλυτερα να φαρμαρω (hell)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως να φαρμαρω παραπανω δεν γινεται! καλα καλα το ACTI δεν μπορω να περασω στο ινφερνο (παντως χτες σκοτωσα τον skeleton king και σημερα με αρχισε απο την αρχη της Mission...).

 

παντως θα φαρμαρω σιγουρα χελ γιατι χρειαζομαι σωστο εξοπλισμο. τωρα δεν ξερω αν αξιζει να χαλασω σε τετοιο ειδος και αν θα πουληθουν μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί αλλά μπορείτε να κάνετε cancel τα auctions οποιαδήποτε στιγμή με τον εξής τρόπο.

1)Ανοίγετε το tab Auctions

2)Alt+tab και αλλάζετε την ημερομηνία του pc σας 1-2 μέρες νωρίτερα.

3)???

4)Profit

 

(Αν δεν δείξει απευθείας την επιλογή για cancelation κλικάρετε σε άλλο tab και μετά πάλι στο auctions)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

klainmaingr σου προτείνω να βλέπεις καθημερινά το http://www.reddit.com/r/Diablo/ για διάφορα νέα πάνω στο diablo. Μέχρι και ΑΜΑ (ask me anything) κάνανε developers της Blizzard με τους redditors (εμείς είμαστε αυτοί)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το λιώνω το reddit αλλα στο /leagueoflegends. Diablo η αλήθεια είναι είχα ψάξει τις πρώτες μέρες και δεν είχα βρεί κάτι σούπερ αλλα μάλλον δεν είχα ψάξει καλά :P Ty.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα καλο σημειο farming εχετε βρει? για μενα που δεν φτανω ουτε butcher inferno με το gear που εχω, το καλυτερο που εχω βρει ειναι ACT 3 hell απο war machines και μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ο christarastv τα σπάει το παλικάρι πολύ γέλιο και καμία σχέση με τους γλυκανάλατους streamers στο twitch. Τρώει πιτόγυρα, στρίβει τσιγάρα και καπνίζει άσχετα αν το γουστάρουν άλλοι ή όχι, ρίχνει βρισίδια όταν σκάνε εκνευριστικά mobs κλπ απλά λιώνω που ακούω την προφορά του!

 

Και ο athene μόλις του πήρε κάτι παντελόνια που ήταν να αγοράσει από ένα τυπάκι αφού ζήταγε λεφτά από τους streamers του για να μην τα πάρει ο Χροστάρας λόγο του ότι έφαγε τον butcher πιο γρήγορα από τον athene που έκατσε και έκανε βιντεάκι και το έπαιζε και μάγκας.

 

Κάντε τον support είναι γαμώ τα παλικάρια και ένας επιτέλους decent streamer δικός μας.

 

http://www.twitch.tv/christarastv

 

κανενα καλο σημειο farming εχετε βρει? για μενα που δεν φτανω ουτε butcher inferno με το gear που εχω, το καλυτερο που εχω βρει ειναι ACT 3 hell απο war machines και μετα.

 

Φάρμαρε Act 1 Inferno μέχρι να σου πέσει gear, δε χρειάζεται να πρέπει να κάνεις και progress απλά mobs για να μπεις και στο σκεπτικό του inferno

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε εχει πολυ γελιο ο τυπας xD Τον παω με χιλια :P

 

Στα δικα μας τωρα βρηκα ενα ωραιο calculator για το DPS που θα εχουμε πριν αγορασουμε ενα weapon κτλπα. Δεν ξερω αν εχει ξαναφερθει παντως το βρηκα πολυ χρησιμο.

 

http://www.diablodamagecalculator.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zeniath αυτά περί Athene τα ανέφερε ο ίδιος στο Stream του ή υπάρχουν σε κάποιο βίντεο?

 

Του το είπανε streamers που βλέπανε και το stream του Athene και νομίζω (δεν είμαι σίγουρος) ότι το παλικάρι του είπε ότι θα τις πουλήσει στον Athene. Μπήκα στο stream του άλλου να δω, και τον είδα να λέει "gime donations" για να πάρω τα τάδε παντελόνια.

 

Όσο για το challenge under 3sec Butcher Challenge τον πρίξανε οι viewers να το κάνει και αυτός έλεγε "ρε άστε με να φαρμάρω!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...