Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτελους τελειωσε και το Hell (DH). Σημερα ξεκιναω Inferno μαζι με τον κολλητο που εχει monk και εχει ηδη τελειωσει Act 1 Inferno. Να παρουμε ολο το Act και να το φαρμαρουμε απο αρχη ως τελος η ειναι καλυτερα να φαρμαρουμε καποιο συγεκριμενο/α σημειο/α για max profit και καλυτερα drops?

 

Ποσο ευκολα εβγαλες το hell; Απλα στο λεω διοτι το εβγαλα αρκετα ευκολα και ινφερνο δεν μπορω καν να φαρμαρω. Ολοι οι ελιτ σε εχουν ενα χτυπημα.

 

Παιδια εχω μια απορια' date=' αξιζει να μαζεψω/φτιαξω οτι χρειαζεται για να παω Whimsyshire στο normal? Δεν εχω παει ακομα.

 

Επισης ειδα οτι πολλοι πουλανε Whimsyshire runs και δεν καταλαβαινω το γιατι εφοσον μπορεις να το κανεις μονος σου και οσες φορες θελεις (απ'οσο ειδα)....?[/quote']

 

Το να μαζεψεις τα κομματια ειναι αρκετα δυσκολο και φυσικα θες τον οδηγο. Θα σου παρει ΠΟΛΛΕΣ ωρες. Το νορμαλ δεν αξιζει καθολου παντως γιατι δεν βγαζεις πολλα. Οι επομενες δυσκολιες θελουν 200κ, 500κ και 1000κ αντιστοιχα για να αναβαθμισεις.

 

Εγω το εφτιαξα το wand πιο πολυ για το adventure κομματι που κυνηγας να φτιαξεις κατι. Σε χαμηλες δυσκολιες σιγουρα δεν αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο ευκολα εβγαλες το hell; Απλα στο λεω διοτι το εβγαλα αρκετα ευκολα και ινφερνο δεν μπορω καν να φαρμαρω. Ολοι οι ελιτ σε εχουν ενα χτυπημα.

 

Εκτος απο τον πεταμενο τον Diablo που δε με αφηνει να εχω templar μαζι μου ολο το αλλο βγηκε χαλαρα. Inferno δε θα φαρμαρω μονος μου. Θα εχω και εναν monk με αρκετα καλο gear που θα παριστανει το τανκ :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα στο λεω γιατι χτες πηγα να φαρμαρω με αλλο παιδι που ειχε καλο gear αλλα δεν αξιζε. Δοκιμασε το και μας λες αν ειναι. Παντως μεχρι να βρω κατι καλυτερο εγω το act3 hell δεν το αλλαζω για φαρμαρισμα! 110κ την ωρα χωρις θανατους ειναι σουπερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι που μολις πηρα πρεφα και ισως βοηθησει κι αλλους wizards που δεν ηταν τοσο προσεκτικοι! η περιγραφη του archon δεν το εξηγει πολυ καθαρα αλλα οσους εχθρους και να σκοτωσεις το περισσοτερο που μπορεις να μεινεις σε εαυτην την μορφη ειναι 15 δευτερα. δηλαδη δε σημαινει οτι αν σκοτωσεις 40 εχθρους θα μεινεις ετσι για 40 επιπλεον δευτερολεπτα. ο χρονος γεμιζει αλλα μεχρι 15' τοπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς αδέλφια dh.... εάν είχατε έως 17-18m τι όπλο θα αγοράζατε απο το ah? (έχει κάτι φοβερά και με 10 και με 15-17m γι αυτό ρωτάω την άποψη σας)

Κάτι με Crit Damage + Socket και φυσικά κοντα στα 1200 dps.

Αν δεν είχε σε αυτά τα gold θα μάζευα κ αλλα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα τώρα το θέμα είναι ότι δεν θέλω να σου προτείνω να κρατήσεις τα gold πολύ καιρό γιατί έτσι και μπεί το RMAH και γίνει πανικός από τους gold farmers παίζει να χάσει αξία το gold και έτσι να ήταν πιο συμφέρον να αγόραζες κάτι τώρα...

But i dunno.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα τώρα το θέμα είναι ότι δεν θέλω να σου προτείνω να κρατήσεις τα gold πολύ καιρό γιατί έτσι και μπεί το RMAH και γίνει πανικός από τους gold farmers παίζει να χάσει αξία το gold και έτσι να ήταν πιο συμφέρον να αγόραζες κάτι τώρα...

But i dunno.

 

αυτό σκέφτομαι και εγώ και φοβάμαι ότι και τα 15-20m που έχω βλέπω να γίνονται πετσετάκια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση. γιατι πριν το gold find εχει +Χ%, ενω πριν απο το magic find απλα Χ%?

 

κανεις?

 

Ακομα, υπαρχει εστω κι ενας που παιζει σοβαρα hardcore? επαιζα κανονικα και ξαφνικα μου το παει 2500 latency και φυσικα χανω!

 

Αρκετα καλο φαρμιν πιστευω, σε 45' 120κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...