Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

υπαρχει και άλλη 1 στρατηγική εκτός απο αυτήν του klainmaingr αλλά δεν θέλω να την αποκαλύψω ακόμα... απλά 1 θα πω... περιλαμβάνει τον thresh μέσα.... και όποιος κατάλαβε κατάλαβε ;)

 

@#$_)@#*%@_#)%*@#_%*@#%_@*%_@#$)$*(@#_$)(@#%^_@*%@_^*)@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

τι εννοεις οτι 100κ λεω λιγα? δεν υπαρχει περιπτωση! αν θελετε δωστε μου 1Μ και θα σας φερω 2 και κραταω τα ρεστα!

 

130 dext, 4.5% crit και 70 to All Res? sure, cool story bro :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχετε πολυ αδικο. αυτη τη στιγμη πανε για 1Μ, ομως εχω δει σιγουρα για 100-200κ ΑΛΛΑ με λιγο χαμηλοτερο res και χωρις critical hit chance. ισως αυτα κανουν την τεραστια διαφορα. εσεις ξερετε καλυτερα

 

και μιας και φαινομενικα δεν ξερω και πολλα απο AH ακομα, δε βοηθατε λιγο? αν δε βαριεται καποιος/οι μπορειτε να ποσταρετε κανα αντικειμενο, τιμη και το ΓΙΑΤΙ πουλανε τοσο πολυ? οχι τιποτα αλλο, μη δινουμε και τα δικα μας κοψοχρονια. τι κοιταμε δηλαδη κυριως?

 

προτεινω να κανουμε ενα τοπικ με αντικειμενα και τιμες για να βοηθηθουν ολοι και ειδικα οι νεοτεροι για το πως πουλαμε και αγοραζουμε. τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν το αντικειμενό σου έχει πχ Dext, Vit, Crit chance, κάνει search με αυτά τα filters σε τιμές λίγο πιο κάτω από τις δικές σου και checkάρεις πόσο τα πουλάνε οι άλλοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το αντικειμενό σου έχει πχ Dext, Vit, Crit chance, κάνει search με αυτά τα filters σε τιμές λίγο πιο κάτω από τις δικές σου και checkάρεις πόσο τα πουλάνε οι άλλοι...

 

 

τι εννοεις με τιμες λιγο πιο κατω απο τις δικες μου? το θεμα ειναι να το δουμε πριν το βαλουμε για πωληση! αλλα το σημαντικο ειναι να ξερουμε τι ΕΙΔΟΥΣ αντικειμενα πουλανε για πολυ γιατι δε γινεται να το κανουμε αυτο για ολα τα κιτρινα ας πουμε! ειναι πολλα!

 

ΥΓ, δυστυχως το Inferno δεν παλευεται ακομα, κι οπως τα λετε χλωμο να βρω λεφτα να αγορασω καλο gear. τι προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει καποιος που το εχει ψαξει να μου κανει μια ακτιμηση σε αυτα και να μου πει και το γιατι για να αρχισω να καταλαβαινω τι πουλαει και τι οχι?

 

 

 

 

DiabloIII2012-06-1320-16-26-05.jpg

DiabloIII2012-06-1320-16-32-94.jpg

DiabloIII2012-06-1320-16-39-84.jpg

DiabloIII2012-06-1320-16-46-20.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο το mf/gf αν πιάσει τίποτα και απο αυτό μην περιμένεις πολλά.

Το dagger ούτε καν.

Τα άλλα τα bracers ούτε καν.

To xbow λίγα πράγματα αλλα κάνε καλύτερα ένα search δεν ξέρω αν κανένα class γουστάρει int/vit (αμφιβάλλω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλι δεν μπορω να καταλαβω τι αξιζει και τι οχι. τιμες μπορεις να μου πεις και το γιατι? ας πουμε εγω βλεπω και res και crit dmg σε αλλο, και gmf/mf Κτλ κτλ. δεν μπορω να πιασω το νοημα ακομα

 

ουτε αυτο αξιζει κατι καλο?

 

DiabloIII2012-06-1321-22-24-71.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι αξίζει και τι όχι το βλέπεις απο τις τρέχουσες τιμές του ah στα stats του item.

Simple as that.

Κάθε class έχει διαφορετικά req's οπότε μια ζώνη που για σένα είναι garbage μπορεί να είναι 2m για ένα monk και so on.

Οπότε ψάχνεις σιγά σιγά το ah και μετά εμπειρικά θα ξέρεις τι να κρατάς κτλ.

Αξία = οτιδήποτε πάνω απο 100-150κ σίγουρα. Όχι να υπάρχει το ίδιο item 180 φορές με αυτή την τιμή και σύ να το βάλεις 181η.

 

Btw η ζώνη είναι garbage. Θα το δείς αν την ψάξεις και δείς οτι σε αυτά τα stats βρίσκεις με 7-10k.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...