Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το SMS ειναι δωρεαν ναι . Το εχω βαλει απο την πρωτη ημερα κυκλοφοριας του και μου εχουν ερθει 4-5 sms σε αλλαγη password δεν χρεωθηκα τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το SMS ειναι δωρεαν ναι . Το εχω βαλει απο την πρωτη ημερα κυκλοφοριας του και μου εχουν ερθει 4-5 sms σε αλλαγη password δεν χρεωθηκα τιποτα

 

ωραια ευχαριστω! απλα επειδη δεν ειμαι καθολου στην κατασταση να πληρωνω την βονταφον, ας το σιγουρεψει καποιος! :)

 

Επιτελους!! Επεσε ο butcher inferno με τον ηρωα που ποσταρα πιο πριν και φυσικα σολο. Τωρα ειναι ΠΟΛΥ πιο δυσκολο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yup. Το act 1 (θεωρητικά πάντα) είναι εύκολο και ουσιαστικά το άλμα απο αυτό στο act 2 είναι και όλη η υπόθεση. Αν το καταφέρεις μετά κούτσα κούτσα φτάνεις και act 4 με λίγη υπομονή παραπάνω και λίγο ah στις δύσκολες ώρες. Προσωπικά δεν το πολυένιωσα αυτό παρα μονο στον belial. Αλλα εγώ είμαι και dh και τα quest βγαίνουν μόνα τους (χουχ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο λιγο που προσπαθησα ειναι οντως σκληρο. ακομα και τα μυγακια τα πρασινα σε σκοτωνουν με την μια! βεβαια σαν μαγος εχουμε ενα skill που δεν μπορεις να πεθανεις με τη μια (παιρνεις μονο 35% του συνολικου health dmg) αλλα και παλι. δεν ξερω αν αξιζει χρηματικα να το πας κουτσα κουτσα. καθε 7 θανατοι ειναι κι 7κ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Επειδη ρωτησα πιο πριν και δεν πηρα απαντηση γινεται να δουλευουμε με το RMAH και να κανουμε αναληψεις χωρις να βαλουμε Authenticator?

http://eu.battle.net/d3/en/blog/5153555

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια ευχαριστω! απλα επειδη δεν ειμαι καθολου στην κατασταση να πληρωνω την βονταφον, ας το σιγουρεψει καποιος! :)

 

Επιτελους!! Επεσε ο butcher inferno με τον ηρωα που ποσταρα πιο πριν και φυσικα σολο. Τωρα ειναι ΠΟΛΥ πιο δυσκολο;

 

Δεν βαζει ο νους σου :-)

 

Στο ακτ-2 ολοι , μα ολοι σε εχουν 1-shot.Αν θυμαμαι καλα στην αρχη αρχη , τα πρωτα τερατα σκανε στο νερο 30-40k dmg.

Βεβαια αυτο διαφοροποιειται σε σχεση με το armor/resistances που εχει ο καθενας ..αλλα ο γενικος κανονας ειναι "ΜΗΝ ΣΕ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ" ...γιατι θα βαρεθεις τα περαδωθε ...

 

EDIT : τον βελιαλ δεν βλεπω να τον εχω...ειδικα στο phase 2 που κατεβαινει να σου κανει παρεα και μετα βγαινουν και οι σαυρες...γινεται τρελο παρτυ...θελει ακροβατικα με χειρουργικη ακριβεια...αν αντεχε ο τεμπλαρ λιγο παραπανω...κατι θα γινοταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φιλε μου δυστυχως δεν μπορω να βγαλω ακρη...

Battle.net Balance: Players who wish to use Battle.net Balance to buy and sell items will need to attach a physical Battle.net Authenticator or Battle.net Mobile Authenticator app

 

PayPal: Players who wish to use PayPal (only available in certain regions/currencies) to buy items or receive the proceeds of their auctions will need to sign up for our Battle.net SMS Protect service

 

Μπορω να συνδεσω το λογαριασμο με την paypal και ολα οκ?Τα λεφτα ομως που κερδιζεις δεν πανε μεσω Battle.net Balance η μπορεις να τα στειλεις στην Paypal κατευθειαν με αποτελεσμα να μη χρειαζεται το authenticator?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βαζει ο νους σου :-)

 

Στο ακτ-2 ολοι , μα ολοι σε εχουν 1-shot.Αν θυμαμαι καλα στην αρχη αρχη , τα πρωτα τερατα σκανε στο νερο 30-40k dmg.

Βεβαια αυτο διαφοροποιειται σε σχεση με το armor/resistances που εχει ο καθενας ..αλλα ο γενικος κανονας ειναι "ΜΗΝ ΣΕ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ" ...γιατι θα βαρεθεις τα περαδωθε ...

 

EDIT : τον βελιαλ δεν βλεπω να τον εχω...ειδικα στο phase 2 που κατεβαινει να σου κανει παρεα και μετα βγαινουν και οι σαυρες...γινεται τρελο παρτυ...θελει ακροβατικα με χειρουργικη ακριβεια...αν αντεχε ο τεμπλαρ λιγο παραπανω...κατι θα γινοταν...

 

 

Αρκετές σελίδες πρίν έχω ένα how to belial για Undergeared demon hunters. Αν θέλεις ρίξε μια ματιά (30/05 πρέπει να έγινε το πόστ).

Αλλιώς κάνε μια βόλτα απο ah και να δείς πόσο πιο εύκολα θα γίνουν τα πράγματα με μερικά μικρά και φθηνά upgrades.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yup. Το act 1 (θεωρητικά πάντα) είναι εύκολο και ουσιαστικά το άλμα απο αυτό στο act 2 είναι και όλη η υπόθεση. Αν το καταφέρεις μετά κούτσα κούτσα φτάνεις και act 4 με λίγη υπομονή παραπάνω και λίγο ah στις δύσκολες ώρες. Προσωπικά δεν το πολυένιωσα αυτό παρα μονο στον belial. Αλλα εγώ είμαι και dh και τα quest βγαίνουν μόνα τους (χουχ).

 

Έχω την εντύπωση ότι για όλα τα class εκτός του DH το θέμα είναι από το ACT 2 στο ACT 3 και όχι από το ACT 1 στο ACT 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να δει καποιος τον ηρωα που εχω ποσταρει 1-2 σελιδες πισω και να μου πει ΤΙ να ανεβασω και ποσο? διοτι ακομα και απο αυτο το Gear που εχω που δεν ειναι πολυ καλο, να το ανεβασω με λιγοτερα απο 800κ το κομματι δεν εχω βρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετές σελίδες πρίν έχω ένα how to belial για Undergeared demon hunters. Αν θέλεις ρίξε μια ματιά (30/05 πρέπει να έγινε το πόστ).

Αλλιώς κάνε μια βόλτα απο ah και να δείς πόσο πιο εύκολα θα γίνουν τα πράγματα με μερικά μικρά και φθηνά upgrades.

 

To θεμα ειναι οτι ξοδευω τον χρυσο πριν προλαβει να μαζευτει πολυ :)

 

Θα κοιταξω το ποστ σου αν και τον εβγαλα τον belial αγγαρευοντας εναν φιλο μονκ που τον τανκαρε...

 

Σκεψου οτι αν εξαιρεσουμε 1-2 θανατους μου , το καθαρα dps time να ηταν συνολο 10-15 δευτερα και πολυ λεω......δηλ το χω το dmg για το σημειο εκεινο...απλα ειμαι 1-shot :)

 

Πηγαμε και μια βολτα act 3 , στην αρχη με τις φωτιες....ειναι λιγο περισσοτερο στριμοκωλα απο act-2....οποιος ηταν 1-shot στο act2 , παραμενει 1-shot και στο 3 :)

 

@doug21 : αν και δεν ξερω πολλα για μαγους...ισως θα ηταν μια καλη ιδεα να ανεβαζες το critical to hit/critical dmg.

 

EDIT:

@klain

 

Elemental/nether, entangling/hatred, caltrops/snare, marked for death/hatred, ss/lingering/ preparation/bu plan

 

ποιο rune εννοεις στο caltrops?και αυτο ειναι το σολο build σου ή ηταν ειδικα μονο για τον βελιαλ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...