Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να μπορεί κάποιος να κάνει συναλλαγές με το RMAH και με το Paypal (κατ'επέκταση) πρέπει να έχει Authenticator (τζάμπα για iOs συσκευές όπως και για Android απλά κατεβάζετε την εφαρμογή) και το SMS Protect που σου στέλνει έναν κωδικό αρχικά όταν θα θέλετε να κάνετε την πρώτη λειτουργία του RMAH και επίσης ενημερώνει με SMS κάθε φορά που κάποιος (είτε εσείς είτε κάποιος άλλος σε περίπτωση hack) αλλαγές στο Battle.net account σας.

 

Κακό δεν είναι να τα έχετε μιας και είναι 2πλή προστασία για το Battle.net account, αλλά είναι υποχρεωτικά αν θέλετε να χρησιμοποιείσετε το RMAH και το Paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση, για εμας που μολις ανοιξαμε paypal πρεπει πριν πουλησουμε κατι να τους εχουμε ηδη στειλει τον 4-ψηφιο κωδικο που βρισκουμε διπλα στην χρεωση των 1.5 ευρω? ακομα, ειναι 1000% οτι δε θα μας ερθει καμια χρεωσει για τα μηνυματα που λαμβανουμε τσο κινητο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, αντε να δουμε που θα οδηγησει ολο αυτο λοιπον. εβαλα 10 πολυ φθηνα Items προς τις κατωτερες τιμες να δουμε αν κουνιεται τιποτα και μετα βλεπουμε για ακριβα οταν κι αν βρεθουν.

 

μπορουμε να πουλαμε και χρυσο, αλλα δεν βλεπω να εχει βαλει κανεις η δεν δουλευει ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες αν πουλησετε τιποτα γραφτε εδω τιμες κτλ. να δουμε τι παιζει και αν οντως αξιζει ο κοπος του RMAH...

 

Y.Γ Ειδα καλα πιο πριν οτι εχετε βαλει item για πουλημα 250€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες αν πουλησετε τιποτα γραφτε εδω τιμες κτλ. να δουμε τι παιζει και αν οντως αξιζει ο κοπος του RMAH...

 

Y.Γ Ειδα καλα πιο πριν οτι εχετε βαλει item για πουλημα 250€?

 

απο οτι ειδα παιζουν τετοιες τιμες γενικοτερα....εγω εβαλα μερικες..μαξιμουμ 10-15ευρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι ειδα παιζουν τετοιες τιμες γενικοτερα....εγω εβαλα μερικες..μαξιμουμ 10-15ευρω...

 

Δε διαφωνω οτι θα παιζουν τετοιες τιμες το θεμα ειναι ποιος και αν αγοραζει...

Εσενα εστω και σε τιμες 10-15 εχει βρεθει αγοραστης τουλαχιστον μεχρι στιγμης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά το τι legendary lvl 30-39 έχω δει στα 250€ έχω δει δε λέγετε. Είναι δυνατόν; Αν τα βάζει καμιά blizzard μπα και ψαρωσει κανείς οκ αλλιώς δεν έξηγείτε τόση βλακεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε διαφωνω οτι θα παιζουν τετοιες τιμες το θεμα ειναι ποιος και αν αγοραζει...

Εσενα εστω και σε τιμες 10-15 εχει βρεθει αγοραστης τουλαχιστον μεχρι στιγμης?

 

εβαλα 2 legendary και μερικα καλα κιτρινα με all resistances ...τιμες buyout απο 3-5 ευρω εως 15 ευρω.

Προς το παρον οχι δεν εχει πουλησει κατι...

 

το ποιος αγοραζει ειναι μεγαλη κουβεντα..επειδη εμεις εδω μετραμε τα ευρω σαν κουκια..δεν σημαινει οτι κανει το ιδιο ο αγγλος γαλλος γερμανος κλπ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοραζει αυτός που εχει αλλά και αυτός που μπορει να θεωρεί ότι από το να φαρμάρει 10 ωρες μηπως πεσει ενα item που θελει ειναι καλύτερο να πληρώσει για να το παρει. Δεν ειμαι αυτης της λογικής αλλά δεν πιστευω ότι θα καταστρέψει και το game οπως λένε πολλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...