Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο αυριο φευγει η γκομενα μου για 2-3 μερες οποτε θα εχω χρονο μετα τα μεσημερια. Εχετε καμια ιδεα πως θα μπορουσαμε να το οργανωσουμε?

 

Θα ηταν εφικτο για παραδειγμα κανας mod να μας δωσει ενα subforum password protected, να δωσει στον paulara ή στον Χ δικαιωματα admin για αυτο και αυτος να καλεσει εκει 10ρια ατομα? Εχετε καποια αλλη ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Just add each other in-game είναι απλά τα πράγματα. Μετά όποτε κάτσει παρτάκι χώνεται ο οποιοσδήποτε skype etc and that's how it goes. Ούτως η άλλως υπάρχει ήδη network με τους περισσότερους active χρήστες του φόρουμ οπότε είναι αρκετά εύκολο the way it is.

Για trade κτλ επίσης μπορεί να δουλέψει in-game μιας και το core που παίζει απο δώ δεν είναι προς το παρόν πάνω απο 8-10 άτομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη το υποτιμας το mini ΑΗ που μπορει να στηθει μεταξυ μας. Εχω γυρω στα 50 items που δε μπορω να πουλησω γιατι βαριεμαι να φαω ωρες στο AH (δεν εχω και πολυ χρονο για να τρωω 2ωρα) και καποια απο αυτα ειναι πολυ δυνατα οπως +70ΑΡ +40phys vit str κτλ. Σιγουρα μπορουν να βοηθησουν καποιον κ να βοηθησουν κ μενα με το να βγαλω λιγο εστω gold.

 

10 ατομα farming ειναι μια χαρα ;p.

 

Προτιμω προσωπικα skype από ingame battletags.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε για αρχη λοιπον πρεπει να μαζευτουν τα skype nicks σε ενα διαφορετικο thread οπως και τα battletags και μετα απο εκει και περα βλεπουμε για το πως και ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εχω items που μου περισευουν και βαριεμαι να τα βαλω ΑΗ,πχ αν ειναι κανενανς barb απο εσας που μολις 60αρισε δεν νομιζω να τον χαλαγε να του εδινα ενα 2Η 1050Dps η 1H 780Dps :P +1 και απο μενα λοιπον :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλτε και εμενα μεσα ... βεβαια ακομα 53 ειμαι αλλα το βραδυ παω για boost με παιδια απο δουλεια ( αν δεν με κρεμασουν παλι ) μπας και πιασω 55 - 56

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κατασταση αρχιζει να με εκνευριζει ... ενταξει δηλαδη εχει καταντησει αηδια .. Δεν μπορεις να παιξεις offline για maintenance των σερβερ......Οτι νανε ... το ΑΗ δουλευει οποτε θυμηθει ......Καταντια....

 

Ρε συ blizzard ? τι σκατα σου εκανε αυτη η activision ?

 

τασης αυτοκτονιας εχεις μου φενεται. Ειμαι περιεργος να δω ποσους θα χασει απο το MoP λογω του Diablo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ρε συ blizzard ? τι σκατα σου εκανε αυτη η activision ?

 

τασης αυτοκτονιας εχεις μου φενεται. Ειμαι περιεργος να δω ποσους θα χασει απο το MoP λογω του Diablo

 

 

 

Ολα αυτα φωναζουν μειωση κοστους, ειναι απλα απαραδεκτο να μην δουλευει το ah 3-4 μερες τωρα.

 

Και προσοχη στα trade με το chat, εχει γεμισει "εξυπνους" που σου κλεινουν το παραθυρο και ζητανε να αλλαξεις θεσεις για να πεσει το item κατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και προσοχη στα trade με το chat, εχει γεμισει "εξυπνους" που σου κλεινουν το παραθυρο και ζητανε να αλλαξεις θεσεις για να πεσει το item κατω.

 

Κάτι μου διαφεύγει εδώ. Γιατί να μην πάρεις το item από το trade chat?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...