Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι μου διαφεύγει εδώ. Γιατί να μην πάρεις το item από το trade chat?

 

Να παιρνεις δεν υπαρχει προβλημα, οταν πουλας αν τα κανεις drag με το ποντικι και κλεισουν το παραθυρο πεφτουν κατω.

 

Ηδη πετυχα 1 χτες που προσπαθησε να το κανει (μου ζητουσε και καλα να τα αλλαξω slots για να μην τον κανω scam) και κανα 2 ακομα που εδιναν υποπτα πολλα gold για το item που πουλουσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγω ψαχνω ατομα για co op,καθε φορα που μπαινω σε public games εκνευριζομαι με το ποσο undergeared ειναι οι περισσοτεροι που παιζουν act 3.Χτες επαιζα με ενα βαρβαρο με 6.2k dps...

 

Παιζω monk με 26k dps unbuffed 28k hp 1100 loh decent tank+dps dealer (45k buffed).Αν καποιος θελει ας με κανει add warz#2578

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ψαχνω ατομα για co op,καθε φορα που μπαινω σε public games εκνευριζομαι με το ποσο undergeared ειναι οι περισσοτεροι που παιζουν act 3.Χτες επαιζα με ενα βαρβαρο με 6.2k dps...

 

Παιζω monk με 26k dps unbuffed 28k hp 1100 loh decent tank+dps dealer (45k buffed).Αν καποιος θελει ας με κανει add warz#2578

 

Ομοίως...

Lalanis#2228

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παραπλήσιο το είχα δώσει για 50k πριν 10 ημέρες περίπου.

 

υπάρχει και η λύση να το κάνεις salvage, να σου κάτσει Fiery Brimstone και να το πουλήσεις για 70-80k :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκιναμε inferno με βαρβαρο επιτελους

 

1-hand + shield

 

Armor: 7894

Damage: 12732

 

Resistances: 466-559

health: 19841

 

Τα stats γενικά είναι καλά απλά το health σου είναι αρκετά χαμηλό. Δεν θα προλαβαίνει καν να ανοίξει το revenge. Κοίτα για chest/pants με πολύ VIT/ALL. Με 200-300k σίγουρα θα μπορείς να βρεις κάτι heavy boosted in HP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα stats γενικά είναι καλά απλά το health σου είναι αρκετά χαμηλό. Δεν θα προλαβαίνει καν να ανοίξει το revenge. Κοίτα για chest/pants με πολύ VIT/ALL. Με 200-300k σίγουρα θα μπορείς να βρεις κάτι heavy boosted in HP.

 

 

λες ε? και να θυσιασω τι? το chest Μου δινει 223 str, 55 vit & 461 armor, ενω τα pants 96 str, 38 all res, 47 poison res + 804 armor

 

α ξεχασα να γραψω εχω life per hit 688

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θες τουλάχιστον κανένα 40αρι, 50αρι HP για να είσαι άνετος

αλλιώς θα πουληθείς στα repair

μπορείς να ρίξεις σημαντικά το damage

και με 9-10κ θα είσαι πιστεύω οκ

το LoH είναι λίγο αλλά για act 1

καλό είναι

μπορείς να πετάξεις την ασπίδα

και να πάρεις άλλο ένα 1Η με LoH + socket LoH

και να πας γύρο στο 1500 LoH αλλά θες γύρο στα 50κ HP γιαυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε να ριχνω σιγα σιγα strength? ανεβασα στα 27κ το health αλλα και παλι οντως εχει προβληματακια. το κακο ειναι οτι εψαξα αρκετη ωρα στο AH και δεν εβρισκα για 500κ πραγματα να με ανεβασουν. ας πουμε μπορουσα με 500κ να ανεβασω 7-8κ το health αλλα θα εχανα 200-300 αρμορ + καμια 100αρια str. δεν ξερω αν αξιζει

 

 

ε και για αυτο πηρα ασπιδα γιατι το health ηταν λιγο χαμηλο. αν το ανεβασω ισως παω σε dual. βεβαια θα πεσει τραγικα το armor αλλα τι να κανουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...