Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα

είμαι σχετικά καινούργιος και λόγω εξεταστικής τώρα θα ασχοληθώ σοβαρα..

έχω έναν demon hunter 50 lvl και παίζω στο nightmare

battle tag GkAdam91

να χω και κανα friend :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μετα απο μερικες αλλαγες εχω γινει...

 

1-hand + shield --> dual

 

Armor: 7894 --> 7163

Damage: 12732 --> 15028

 

Resistances: 466-559 --> 386 -457

health: 19841 --> 42836

 

life per hit 688 --> 688

 

αντε να δουμε!

 

 

οριστε και το build Που δοκιμαζω

 

http://us.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#WVgikR!bgU!ccZacZ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησα απο χθες demon hunter. Μεχρι και το hell με τι στυλ λετε να παιζω, glass cannon η να βαζω και survival stats?

 

Ακομα στα τελειωματα normal ειμαι οποτε και δεν με πολυαπασχολει αλλα γενικα να παρω μια ιδεα...

 

θες τουλάχιστον κανένα 40αρι, 50αρι HP για να είσαι άνετος

αλλιώς θα πουληθείς στα repair

μπορείς να ρίξεις σημαντικά το damage

και με 9-10κ θα είσαι πιστεύω οκ

το LoH είναι λίγο αλλά για act 1

καλό είναι

μπορείς να πετάξεις την ασπίδα

και να πάρεις άλλο ένα 1Η με LoH + socket LoH

και να πας γύρο στο 1500 LoH αλλά θες γύρο στα 50κ HP γιαυτό

 

Εγω παλι θα ημουν επιφυλακτικος με λιγοτερο απο 10.000 damage καθως οι elites στο act 4 εχουν πολυ health και ισως να μην προλαβαινει τον enrage timer. Εγω ημουν με 17000 και full critical και ημουν οριακα με μερικους που ειχαν shield. Αλλα βεβαια επαιζα με το tornado build που σημαινει οτι πολλες φορες ξεμενα απο fury και εχανα χρονο να ξαναγεμισω ωστε να αρχισω να βαραω παλι αλλα και παλι δεν θα το ρισκαρα

 

Για act 1-2 ειναι σιγουρα ενταξει ωστοσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εκανα το πρωτο μου run butcher με τα παραπανω που βλεπετε... εχω να συγκρινω με wizard...

 

ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ... ο wizard δεν πιανει μια μπροστα στον barb. Μ Π Ο Ρ Ε Ι αν δωσει καποιος εκατομμυρια να παιζει καλα με μαγο αλλα με 1-2Μ gear ο βαρβαρος ειναι απλα τρελλος.

 

με μαγο πεθαινα απο 2- 8 φορες μεσο ορο σε ενα run ενω με βαρβαρο καμια και με το ενα ματι στην τηλεοραση

με μαγο ο butcher οπως και πολλοι ελιτε θελουν στρατηγικη και τρεξιμο, με βαρβαρο απλα βαρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o barb ειναι ο νέος DH

 

ειδικά με το νέο dw + ww spec είναι χειρότερος από τον dh. θέλει λίγο παραπάνω gear αλλά με 5m περνάς πάνω από το act3. για πληροφορίες δείτε official forums

 

άντε καλά πάρτε το ΑΛΛΑ μην αρχίσετε ερωτήσεις, όλα είναι είτε στο βίντεο είτε στα λινκ μέσα του

 

http://www.youtube.com/watch?v=aVorp1KOd78&

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις εκανα το πρωτο μου run butcher με τα παραπανω που βλεπετε... εχω να συγκρινω με wizard...

 

ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ... ο wizard δεν πιανει μια μπροστα στον barb. Μ Π Ο Ρ Ε Ι αν δωσει καποιος εκατομμυρια να παιζει καλα με μαγο αλλα με 1-2Μ gear ο βαρβαρος ειναι απλα τρελλος.

 

με μαγο πεθαινα απο 2- 8 φορες μεσο ορο σε ενα run ενω με βαρβαρο καμια και με το ενα ματι στην τηλεοραση

με μαγο ο butcher οπως και πολλοι ελιτε θελουν στρατηγικη και τρεξιμο, με βαρβαρο απλα βαρας

 

 

Μια χαρα ειναι wizard, εγω το εχω faceroll το act1 με σκουπιδια items

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παιδιά στον βάρβαρο όταν φτάνει 60 lvl δεν έχει skill να δίνει το πόσο απο το μεγαλύτερο res και στα υπόλοιπα?

 

o monk έχει τέτοιο passive...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...