Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν νομιζω οτι μπορω να παιξω και αλλιως με το gear μου Doug

Το leap το χρησιμοποιω για το armor γιατι φτανει 25k για λιγα δευτερολεπτα,οταν μπαινω δηλαδη στο pack,αλλα και για να λακιζεις καλο ειναι

Δοκιμασα και με duals και απλα πεφτω με 2 μπατσες δεν παιζει,γενικα νομιζω οτι το dual wield ειναι καπως broken στο game αλλα ισως ειμαι κ λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το leap πλεον το χρησιμοποιω μόνο για το fury και για repositioning. Δε μπορω να βασιστω καθόλου στο 300%armor γιατί οταν ειμαι surrounded δε καθεται καλά να πηδάω στο ίδιο σημείο. Δε μπορω να το εξηγήσω.

 

Σκέφτομαι να το αλλάξω σε charge με 8% life συντομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το health σου Attalos είναι οριακό κατά την άποψή μου

με πολύ χειρότερα stats έχω βγάλει act2 με τανκ build (τον Belial coop)

ανέβασε το γιατί θα πουληθείς στα repairs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι μπορω να παιξω και αλλιως με το gear μου Doug

Το leap το χρησιμοποιω για το armor γιατι φτανει 25k για λιγα δευτερολεπτα,οταν μπαινω δηλαδη στο pack,αλλα και για να λακιζεις καλο ειναι

Δοκιμασα και με duals και απλα πεφτω με 2 μπατσες δεν παιζει,γενικα νομιζω οτι το dual wield ειναι καπως broken στο game αλλα ισως ειμαι κ λαθος

 

 

Το Leap είναι must γιατί για 4 δευτερόλεπτα δεν καταλαβαίνεις τίποτα.

 

Και το dual wield είναι viable μόνο με end-gear pieces.

 

 

εγω τωρα παιζω με 3 αμυντικα σκιλσ (+ta 3 passive) και με το rage. καθολου ασχημα αν φανταστειτε οτι εφτασα να εμφανισω τον κουλε χωρις να πεθανω ακτ 2 σε πανω απο 10 ελιτε. Σιγα το κατορθωμα αλλα για μενα ειναι μια χαρα! το dual σκεφτομαι ισως και να το αλλαξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω οτι μπορω να παιξω και αλλιως με το gear μου Doug

Το leap το χρησιμοποιω για το armor γιατι φτανει 25k για λιγα δευτερολεπτα,οταν μπαινω δηλαδη στο pack,αλλα και για να λακιζεις καλο ειναι

Δοκιμασα και με duals και απλα πεφτω με 2 μπατσες δεν παιζει,γενικα νομιζω οτι το dual wield ειναι καπως broken στο game αλλα ισως ειμαι κ λαθος

 

Να το spammareis το Leap στο cd . Επίσης βγάλε το ignore pain και βάλε furious charge - dreadnought. Έτσι έχεις 2 heal μαζί με το revenge.

 

@Doug. Με dw θες 200Μ gear για να το τερματίσεις και με 1h + shield θέλεις 20Μ.

Με dw , 40κ life , 41k dps, 800+ all res , υπάρχουν pack στο act2 που με κατεβάζουν.

Με tank build, 58k life , 17k dps , 1110+ all res, 300 loh , 34%block με sacred shield μπορώ να κατεβάσω και 3 pack μαζί.

 

 

Btw το act3 είναι απο άλλο ανέκδοτο. Θέλει build με διπλά heal αλλά βγαίνει. Φυσικά κάθε λάθος κοστίζει gold :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκόπευες πάντως να συνεχίσεις το παιχνίδι καλύτερα θα ήταν να το δώσεις στο GAH να κάνεις κάνα upgrade το gear σου,να πας σε παρακάτω act για farming.

Που ξες μπορεί και να μάζευες περισσότερα μακροχρόνια,γνώμη μου πάντα. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως **** μενεις ζωντανος αφου φτασεις τον belial στο 10-20% της health του και γεμιζει τον τοπο με πρασινα?

 

Ανεβάζεις το Dps του χαρακτήρα σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο μια λεξη ειναι. να το ανεβασω και να ριξω ολα τα αλλα! οι αγορες στο AH εχουν γινει ασυμφορες μιας και για να ανεβασω κατι κανει απο 1Μ και πανω.

 

τελοσπαντων, με τα πολλα και με λιγη τυχη να μην κανει δευτερη τετοια επιθεση στο καπακι, τον εριξα. Ακτ 3 τωρα κι εφαγα ψοφο απο το πρωτο ελιτε που βρηκα...

 

 

και καπου εδω βρηκαμε ταβανι παλι. τα στατιστικα μου και καθε συμβουλη για να τα φτιαξω λιγο δεκτη

 

Untitled-46.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...