Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τόσα χρονια υπομονής για να βγάλουν απλά ένα πανεύκολο και γρήγορο game που δεν φτάνει με την καμια το II...το παιχνίδι ναι μεν είναι παιχνιδάρα όμως αν είσαι χρονια του Diablo fan περίμενες κάτι ανάλογο και βασικά καλύτερο από το 2 για τον τόσο μεγάλο ντόρο που έγινε + ότι δεν αξίζει τα 60 euro που κοστίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τόσα χρονια υπομονής για να βγάλουν απλά ένα πανεύκολο και γρήγορο game που δεν φτάνει με την καμια το II...το παιχνίδι ναι μεν είναι παιχνιδάρα όμως αν είσαι χρονια του Diablo fan περίμενες κάτι ανάλογο και βασικά καλύτερο από το 2 για τον τόσο μεγάλο ντόρο που έγινε + ότι δεν αξίζει τα 60 euro που κοστίζει

 

 

Με το τελευταιο δεν συμφωνω, εδωσα 50 ευρω και με κρατησε για 200 ωρες, ειναι λιγα τα single player games (γιατι τετοιο ειναι το diablo) που το καταφεραν αυτο.

 

Το ΜΕΓΑΛΟ προβλημα του diablo ειναι το AH, με αποτελεσμα το πιο σημαντικο στοιχειο που ειναι το loot να μην υπαρχει στο παιχνιδι. Αν δεν το φτιαξουν, που δεν δηλαδη, δεν βλεπω μελλον στο diablo 3.

 

Εβαλα χτες την beta του torchlight2 και τα drops ηταν 1-2 lvl πανω απο μενα στα αντιστοιχα elites & quests και οχι να σκοτωνεις 15 elites στο act3 και να σου πετανε items 5 lvl κατω απο σενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα πανεύκολο και γρήγορο game

 

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

 

ότι δεν αξίζει τα 60 euro που κοστίζει

 

Αν εσυ εδωσες 60, δικο σου λαθος.

 

για τον τόσο μεγάλο ντόρο που έγινε

 

Τον ντορο τον εκαναν οι Players οποτε δε φταιει καποιος αλλο για αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια αξιοπρεπέστατη συλλογή απο games για όλες κυριολεκτικά τις πλατφόρμες. ΚΑΝΕΝΑ παιχνίδι δεν πλησίασε κάν το value for money του diablo. Πόσο μάλλον να πλήρωσε τον εαυτό του και να μου έδωσε ~330 ώρες played. Είναι αστείο να λεέι κανείς οτι δεν άξιζε τα λεφτά του. Ναι, έφτασε πλέον σε ένα τέλμα. Αυτό δεν το καθιστά κακό game σε κανένα σύμπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ πιστεύω ότι τα έβγαλε τα λεφτά του με τρομερό value for money που είπε και ο klain, αλλά πλέον έφαγε τα ψωμιά του (τουλάχιστον για τώρα)...καλά για pvp ούτε κουβέντα με το RMAH βεβαίως βεβαίως...αργότερα πάλι με κάποιον άλλο char

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη εφαγε τα ψωμια του ενα παιχνιδι ρε παιδια που εχει 2 μηνες και 3 ημερες στην αγορα το θεωρειται λογικο και να λεγεται Diablo ? παιζω ακομα εχω εναν 57 ρι να ξεκουραζεται και ειμαι 14 σε hardcore που εχει τρελο αγχος και γελιο ( και κλαμα ) και δεν εχω βαρεθει . Ενταξει κουραζει καπου καπου αλλα οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ή ςειμαι τερμα νουμπας ή το ξεφτιλιζει στο damage στα molten

Μου κατσε elite fire chains molten arcane teleporter και κοκκινισα τα παντα δυο φορες μεχρι να το ριξω και εριηε και παπαρια.. Με dh ειμαι με 509str 1985 dext 396 int 605 vit κι εχω armor 3700 και 19k~ damage

 

και απο λεφτα λιγα γτ παιζω κοινο λογαριασμο με τον αδερφο μ και ευτυχως καταφερα να πουλησω 1m ring γιατι ξεμενα ολη την ωρα

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ή ςειμαι τερμα νουμπας ή το ξεφτιλιζει στο damage στα molten

Μου κατσε elite fire chains molten arcane teleporter και κοκκινισα τα παντα δυο φορες μεχρι να το ριξω και εριηε και παπαρια.. Με dh ειμαι με 509str 1985 dext 396 int 605 vit κι εχω armor 3700 και 19k~ damage

 

και απο λεφτα λιγα γτ παιζω κοινο λογαριασμο με τον αδερφο μ και ευτυχως καταφερα να πουλησω 1m ring γιατι ξεμενα ολη την ωρα

 

Αποστολή από το GT-I9001 με τη χρήση Insomnia App

 

με translator το έγραψες το κείμενο αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...