Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά.. Έχω κολλήσει με ενα wizzard που έχω στο act2 στο inferno. Ξαφνικά το game έγινε απελπιστικά δύσκολο. Μέχρι εκεί ήταν όλα ιζυ.. Παίζω παρτυ με 2 φίλους (μονκ και ντιμον χαντερ) και απλά δεν προχωράμε.. να παμε με Mf sto act1 για φαρμ? το προσπαθήσαμε και αυτο και 2 βδομαδες φαρμαραμε γκομπλινς και ντροπαραμε αέρα. Σκέτη απογοητευση το γκειμ,αν ήξερα οτι θα ή8ελε 400 ώρες φαρμ θα περίμενα το gw2 που θα έκανε απόσβεση το 50ρικο πιο εύκολα..

 

Τo act2 τον παιρνει κανονικα (αν εχεις wizard), κυριως λογω τον καθυστερημενων mob που εχει (πχ τα naga που ερχονται stealth και σε 2 shot, πολλα mob που ειναι πολυ γρηγορα χωρις να εχουν το fast κτλ)

 

Για μενα απλα τελειωσε το κουτσα στραβα να ξεμπερδευεις, το act3 ειναι πολυ πιο ευκολο, κυριως γιατι ολα τα mob γινονται kite,

 

Προς το παρων μεινει act1 με mf και απλα ξεμπερδεψε με κανα group το act2.

Act1 ριχνει τρομερα items και ειναι της πλακας, μολις εισαι ετοιμος πας σιγα σιγα act3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κάτω αν το τιγκάρεις dex, το πάνω έχει perfect all res αλλα τα άλλα είναι μεχ.

Δες ανάλογες τιμές dunno. Τα λεφτά μου πάνε στο κάτω περισσότερο.

 

perferct all ress? Πως ξερετε τι ειναι perfect για καθε item?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μολις πουλησα (δοκιμαστικα!) 500.000 gold με αληθινα χρηματα... λεφτα υπαρχουν! χαχα 0,90 ευρω καθαρα.

 

Παμε σοβαρα τωρα, αυτα θα πανε λεει σε 72 ωρες περιπου στο paypal. Μεχρι εδω ολα καλα. το paypal μου ειναι

 

συνδεμενο με τιν πιστωτικη καρτα μου τυπου visa. Απο οσα γραφει μεταφορα χρηματων προς τραπεζικο λογαριασμο ειναι

 

δωρεαν. Εσεις τι προτεινετε...να τα στελνω στην πιστωτικη η να δηλωνω λογαριασμο ταμιευτηριου βαζοντας ton IBAN αριθμο

 

και τα σχετικα...? αυτο που σκεφτηκα ειναι μηπως απο την πιστωτικη μετα για να τα βγαζω εξω που παιρνουν και αλλη προμηθεια. (!) . Εσεις πως το κανετε ? Μην πειτε τωρα οτι το ποσο ειναι γελοιο, συμφωνω! δοκιμαστικα το κανω για να ξερω για μεγαλυτερα ποσα απο εδω και περα πως να το χειριστω. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mεσα σε μια βδομαδα που αρχισα να πουλαω στο Rmah καθαρο κερδος 76Ε!Αν δεν εκανα και την μλκ με τα shoulders θα χτυπουσα κατοσταρικο..Παλι καλα εχει εκπτωσεις σε ολα τa online καταστηματα και ψωνιζουμε κανενα ρουχαλακι:P

 

παιδια μολις πουλησα (δοκιμαστικα!) 500.000 gold με αληθινα χρηματα... λεφτα υπαρχουν! χαχα 0,90 ευρω καθαρα.

 

 

 

 

Gold δεν μπορω να πουλησω με τιποτα!βαζω συνεχεια 10m με 25Ε και γυρνανε πισω!Δεν ξερω τι γινεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελει και τυχη. Δοκιμασε να πουλησεις λιγοτερα π.χ 1 Μ να δεις...

 

Mεσα σε μια βδομαδα που αρχισα να πουλαω στο Rmah καθαρο κερδος 76Ε!Αν δεν εκανα και την μλκ με τα shoulders θα χτυπουσα κατοσταρικο..Παλι καλα εχει εκπτωσεις σε ολα τa online καταστηματα και ψωνιζουμε κανενα ρουχαλακι :P

 

 

 

 

Gold δεν μπορω να πουλησω με τιποτα!βαζω συνεχεια 10m με 25Ε και γυρνανε πισω!Δεν ξερω τι γινεται...

 

υπαρχουν αραγε θυματα που δινουν 250 ευρω για 1 αντικειμενο ? βλεπω αρκετα αντικειμενα με 250...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοι που ειναι level 60 και φαρμαρουν στο hell εχουν λιγοτερες πιθανοτητες να βρουν τελειο αντικειμενο για τρελη πωληση

απο αυτουςπου φαρμαρουν στο inferno ?

 

και δευτερη ερωτηση...ενας που ειναι level 60 με single player στην αρχη του hell ειναι καλυτερα να συνεχιζει να παιζει hell

 

η να αρχισει να φαρμαρει εστω στα πρωτα 1-2 act του hell ? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...